Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı izleyicisine kötü haber! Ekrana veda ediyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’ndan sonra ekranlara gelen Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı için TRT, final kararı aldı. Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Bahadır Yenişehirlioğlu’nun olduğu sıra artık yayınlanmayacak. İşte bütün ayrıntılar…

TRT, nihayet yıllarda ekranlara taşıdığı projeleriyle reytinglerde Aka muvaffakiyet yakaladı. Geçtiğimiz Yıl Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisiyle ses getirmişti. Lakin devamı niteliğinde çekilen Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde beklenen muvaffakiyet yakalanamadı.

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı

MAYIS’TA EKRANLARA VEDA EDECEK

Birkaç aydır izleyiciyle buluşan sıra beklenen ilgiyi göremedi. Bu sebeple TRT, Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı için finale gitme kararı aldı.

Berat Özdoğan’ın direktörlüğünü üstlendiği dizi, Yusuf Esenkal’ın yapımcılığında, Uğur Uzunok, Hamza Akyıldız, Abdülhamit Işık ve Esma Koç’un senaryosuyla ekranlara taşındı. Lakin, kâfi reyting sayılarına ulaşamadığı için TRT1, Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisini 26 Mayıs tarihinde final yaparak ekranlardan kaldıracağını duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fahriye Evcen oğlunun eğlenceli anlarını paylaştı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir