Seray Sever’den kızları Sofia ve Alya’nın 1. yaşına özel kutlama! “Rabbime sonsuz teşekkürler”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü sunucu ve oyuncu Seray Sever, 2018 yılında nikah masasına oturduğu Eray Sünbül ile evliliklerinden dünyaya gelen ikiz kızlarının 1. ıslak gününe Özel doğum günü kutlaması yaptı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü sunucu ve oyuncu Seray Sever, “Manda Yuvası” sinemasının setinde tanıştığı Eray Sünbül ile 2018 yılında dünya meskenine girdi. Memnunluklarını geçtiğimiz nisan ayında Sofia ve Alya adlarını verdikleri ikiz kızlarıyla taçlandıran çift magazin dünyasının  parmakla gösterilen çiftler ortasına girdi. Çift 1 yaşına giren kızlarının doğum gününü düzenledikleri bir tertip ile kutladı. Arkadaşları ve ailesiyle Birlikte kızlarının birinci ıslak gününü kutlayan çift duygusal anlar yaşadı.

Seray Sever ve Eray Sünbül

“RABBİME Ebedi TEŞEKKÜRLER”

Sosyal medya hesabı üzerinden kızlarının doğum gününü kutladıkları anları paylaşan Sever, paylaşımına “Allah’ımın nimetleri Sofia’m ve Alya’m bugün 1 yaşındalar. Rabbime Ebedi şükürler olsun. En kıymetlilerim sıhhatle, memnunlukla, sevgiyle Rahmet bereketleriyle büyüsünler. Rabbimin lütfuyla çarçabuk bütün hayallerine iyisiyle kavuşsunlar. Allah’ım nazarlardan korusun.” notunu düştü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir