saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Soru

Soru

Genel

Merve Boluğur’dan çocuk itirafı! “Çocuğum olmasını…”

admin
0 19

Geçirdiği iki evlilikte de istediğini memnunluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru karşılık etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği karşılık dikkat çekti.

Genel

Nihat Hatipoğlu’na ilk sahurda gelen soru sosyal medyada viral oldu! “Yolda bırakmanın…”

admin
0 33

Her sene Ramazan’da Nihat Hatipoğlu’na iftar ve sahur programlarında sorulan sorular gündem oluyor. Bu sene Hatipoğlu’na birinci sahurda genç bir bayan kız tarafından sorulan soru toplumsal medyada viral oldu.

Genel

Merve Boluğur’dan şaşırtan fotoğraf kareleri geldi! Bir takipçisinin ilişki sorusana…

admin
0 33

DJ Mert Aydın ile 44 günlük evliliklerini 5 dakikada sonlandıran ve magazin gündeminden düşmeyen Merve Boluğur, faal kullandığı toplumsal medya hesabından şaşırtan fotoğraf kareleri yayınladı. Bir takipçisinin münasebet hakkında sorduğu soruya verdiği Karşılık ise gündem oldu.

Genel

Hande Erçel o soruyu duyunca adeta çileden çıktı! “Yapmayın Allah aşkına”

admin
0 38

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Bir arada yeni yaşını kutladı. Gece sonunda muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu gelen estetik sorularını duyunca adeta sıkıntıdan çıktı.

Genel

Hande Erçel estetik sorularını duyunca adeta çileden çıktı! “Yapmayın Allah aşkına”

admin
0 42

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Bir arada yeni yaşını kutladı. Gece sonunda muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu gelen estetik sorularını duyunca adeta zahmetten çıktı.

Genel

Hande Erçel’den o soruya sert yanıt! “Hep aynı soruları soruyorsunuz”

admin
0 29

Geçtiğimiz akşam Sen Çal Kapımı dizisinden rol arkadaşı Bige Önal ile yemekte görülen oyuncu Hande Erçel muhabirlerden gelen soruları yanıtladı. Meslektaşı Kerem Bursin ile bir dargın bir barışık ilgilerini sonlandırma kararı Meydan hoş oyuncuya Bursin ile ilgili soru gelince oyuncudan Misli bir Cevap geldi.