Hande Erçel’den o soruya sert yanıt! “Hep aynı soruları soruyorsunuz”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz akşam Sen Çal Kapımı dizisinden rol arkadaşı Bige Önal ile yemekte görülen oyuncu Hande Erçel muhabirlerden gelen soruları yanıtladı. Meslektaşı Kerem Bursin ile bir dargın bir barışık ilgilerini sonlandırma kararı Meydan hoş oyuncuya Bursin ile ilgili soru gelince oyuncudan Misli bir Cevap geldi.

Güzelliği ve yer aldığı üretimlerdeki oyunculuğunun yanı Dizi Özel hayatıyla da toplumsal medyada sık sık yer Meydan oyuncu Hande Erçel geçtiğimiz akşam oyuncu Bige Önal ile Yemek çıkışında objektiflere yakalandı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu, yeni projesiyle ilgili konuşma basamağında olduğunu belirtirken, evvelce birliktelik yaşadığı Kerem Bursin ile ilgili gelen soruyu Misli bir biçimde yanıtladı.

Hande Erçel ve Bige Önal Yemek çıkısı görüntülendi

“HEP BİREBİR SORULARI SORUYORSUNUZ”

Her şeyin stabil gittiğini hayatında rastgele bir değişiklik olmadığı lisana getiren oyuncu muhabirlerden gelen “Neler yapıyorsunuz?” sorusuna “Ailemleyim biliyorsun farklı bir şey yok” cevabını verirken, Kerem Bursin ile alakalı tekrar birliktelik Mevcut mı sorusuna ise; “Gerek yok hepsini konuştuk, hepsini cevapladım. Varsa Öbür bir Sorun Öbür bir şey konuşalım. yanıt verdiğim şeyleri neden tekrar söyleyeyim? Gerek yok.” tabirlerini kullanarak Misli bir lisanla karşılık verdi.

Hande Erçel ve Bige Önal

NE OLMUŞTU?

BİRLİKTE YAKALANMIŞLARDI!

“Sen Çal Kapımı” isimli sıra setinde tanışan ve birliktelik yaşamaya başlayan genç oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bursin, geçtiğimiz 2021 yazında birlikteliklerini ele vermişlerdi. Mart ayında da bağlarını bitirme kararı Meydan bir dargın bir barışık çiftin alakaları toplumsal medyada Daimi gündem olmuştu.

Hande Erçel ve Kerem Bursin

İlişkilerini bitirme kararı aldıklarını söyleyen çift ile ilgili geçtiğimiz haftalarda ise ortaya bomba üzere bir argüman atılmıştı. Ortaya atılan savlara nazaran Bursin ile Erçel geçen hafta sabah saatlerinde Beykoz’da bir kahvecide İçten bir biçimde görüntülenmişlerdi. Bu argümandan sonra Kerem Bursin kendisine yöneltilen “Hande Erçel ile barıştınız mı?” sorusuna “Şu Lahza o bahse hiç girmeyelim” cevabını vererek başları karıştırmıştı.

Hande Erçel ile Kerem Bursin Bir arada yakalanmışlardı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fenomen sıra Yalı Çapkını Yeniden rekor kırdı! Fragman 10 saatte…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir