Merve Boluğur’dan şaşırtan fotoğraf kareleri geldi! Bir takipçisinin ilişki sorusana…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

DJ Mert Aydın ile 44 günlük evliliklerini 5 dakikada sonlandıran ve magazin gündeminden düşmeyen Merve Boluğur, faal kullandığı toplumsal medya hesabından şaşırtan fotoğraf kareleri yayınladı. Bir takipçisinin bağlantı hakkında sorduğu soruya verdiği Karşılık ise gündem oldu.

İlk evliliğini Murat Dalkılıç’la yapan ve iki Yıl sonra boşanma kararı Meydan Merve Boluğur, Geçtiğimiz aylarda DJ Mert Aydın ile yolları birleştirme kararı almıştı. Ne yazık ki kısa süren evlilik 5 dakikalık bir mühlet ile sonlanmıştı. Hayatı hakkında her ayrıntısı takipçilerine sunan Boluğur, yayınladığı fotoğraf kareleri ile takipçilerini şaşırttı. Bir takipçisinin ilgi sorusuna Karşılık veren Ünlü oyuncu ise gündeme geldi.

merve boluğur yeni paylaşımı

YENİ FOTOĞRAF KARELERİ GÜNDEMDE!

Özel hayatı hakkında ve Ömür biçimini toplumsal medyada yaşamayı seven ve sık sık paylaşımlarda bulunan Merve Boluğur, yeni boşanmasına Karşın eğlenceli halleri ve gelen sorulara verdiği yanıtlarla gündemden düşmüyor. Yeni eğlenceli pozlarıyla takipçilerini şaşırttı. 

İşte o kareler;

merve boluğur

merve boluğur

“MUTLU İLGİ Mevcut MIDIR?”

Yaşadığı boşanma olayının akabinde Hız kesmeden paylaşım yapmaya devam eden Boluğur, takipçileri ile yaptığı soru-cevap aktivitesinde bir takipçisinin “Mutlu ilgi Mevcut mıdır? Varsa bunun formülü nedir?” sorusunu cevapsız bırakmadı. meşhur oyuncu  
“Bence yok, herkes oynuyor!” halinde Karşılık vermesi akıllarda soru işareti oluşturdu.

Merve aydından şaşırtan cevap

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Uraz Kaygılaroğlu’ndan İzah geldi! Kazada yaralanan oyuncuların nihayet durumu…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir