Uraz Kaygılaroğlu’ndan kazayla ilgili açıklama gelmişti! Melis İşiten ile fotoğrafını paylaştı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Amasya’da tiyatro oyuncularının da içinde yer aldığı minibüsün tıra çarpmasıyla meydana gelen feci kazayla ilgili birinci İzah Uraz Kaygılaroğlu’ndan gelmişti. Kazayla ilgili İzah yapan oyuncu yaralanan arkadaşlarının durumları hakkında bilgi vermişti. Kamera karşısında zahmetle durduğu görülen oyuncunun paylaşımı herkesi duygulandırmıştı. Oyuncudan artık de eski eşi Melis İşiten ile yeni fotoğraf karesi geldi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Amasya‘daki müthiş kazada yaralanan Melis İşiten‘in eski eşi Uraz Kaygılaroğlu‘ndan kazayla ilgili birinci açıklamalar geçtiğimiz gün gelmişti. Kazadan sağ kurtulan Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci‘den art arda paylaşımlar gelirken bir paylaşım da oyuncu Uraz Kaygılaroğlu‘ndan geldi. 2014-2019 yılları ortasında evli kalan ve Ada isminde bir kızları bulunan oyuncu çiftten sevenlerinin içini rahatlatacak fotoğraf karesi geldi.

ŞÜKÜR PAYLAŞIMI!

Çektiği görüntü ile kazada yaralanan oyuncuların nihayet durumu hakkında bilgi veren Uraz Kaygılaroğlu‘ndan artık de eski eşi Melis İşiten ile ilgili bir paylaşım geldi.

Uraz Kaygılaroğlu’nun oyuncuların nihayet durumunu anlattığı görüntü:

Eski eşi Melis İşiten, kızları Ada ve dostlarının olduğu fotoğraf karesini toplumsal medya hesabından paylaşan Uraz Kaygılaroğlu bu kareye “Şükür Anı” notunu düştü. Fotoğrafa oyuncunun dostları ve takipçilerinden geçmiş olsun yorumları gelirken kazada yaralanan İşiten’in ayağındaki platin dikkatleri çekti.

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir