saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Sahne

Sahne

Genel

Buse Varol şarkıcılığa soyundu! Alişan görünce ne diyecek?

admin
0 7

Oyuncu Buse Varol gittiği bir yerde sahneye çıkarak ‘Devlerin Aşkı Aka Olur’ isimli şarkıyı okudu. Buse Varol’un müzik söylediği anlara yorumlar yağdırırken Varol’un performansı reaksiyon topladı. Bir Fazla takipçisi ‘Alişan görünce ne diyecek?’ biçiminde yorumda bulundu.

Genel

Yasak Elma’da çekilen o sahne ağır tepkilere maruz kaldı!

admin
0 12

Yayınlandığı birinci günden beri ekranların sevilen sıra Yasak Elma yeni kısımları ile fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yasak Elma’da çekilen bir kısmın sahnesi ise ağır reaksiyonlara maruz kaldı.

Genel

Mustafa Sandal ortalığı karıştırdı: 30 yıldır bu sektördeyim ben yemem, halk da yemiyor!

admin
0 10

Geçtiğimiz yıla oranla yılbaşı sahne fiyatlarına rekor bir artırım getiren Ünlü müzikçiler, Mustafa Sandal’ın radarına yakalandı. “Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor fakat ben yemem. Aslında Kamu da yemiyor” halinde açıklamalarda bulunan Sandal, yeni bir tartışmanın fitini ateşledi.

Genel

Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Mina Derman: Hayatımda hiç bu kadar çaresiz hissetmedim!

admin
0 19

Ekranların fenomen dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’da oynadığı “Suna” rolüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Mina Derman, kaçırılma sahnesinde …

Genel

Sinan Akçıl konsere pizza söyledi! Hayranının hayalini gerçekleştirdi…

admin
0 31

Artvin’de sevenleriyle buluşan Sinan Akçıl, müzikleriyle izleyicileri eğlendirdi. Konsere gelmek isteyen Ama mesaisi olduğu için gelemeyen bir …