Tuğçe Tayfur’dan üzücü tesettür açıklaması: Beceremedim

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 17, 2023 Yorum Yok

Daha Evvel müziği bıraktığını açıklayan Tayfur bir müddettir maneviyata yönelmişti. Başörtülü pozları gündeme gelen Ferdi Tayfur’un kızı “Örtünmeyi istedim ancak beceremedim” itirafında bulundu.

Babası Ferdi Tayfur’un müziklerini seslendiren Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından yaptığı bir İzah ile sahneleri bıraktığını duyurmuştu. “Bir sabah ezan okurken bu kararı aldım ve artık içim Fazla rahat” diyen Tuğçe Tayfur’a annesi hatırlatılarak “Kapanmayı düşünüyor musun?” sorusu soruluştu.

Annesi ve babasının bu kararına sevindiğini açıklayan Tuğçe Tayfur Sabah’a konuştu. ” 2 yıldır aklımda vardı lakin cüret edemiyordum. 2 yılın sonunda, sabah ezan okurken bu kararı aldım ve artık içim Fazla rahat. Düzgün ki bu türlü bir karar aldım. 

“Bu topluluk bana Müsait değil. Hani derler ya benim fıtratıma uymuyor diye. Motamot o denli, topluluğun ortamı, sahne hayatı benim fıtratıma Müsait değil. Mutsuzdum, müzik söylemeyi Fazla seviyorum ancak içinde bulunduğum sanat topluluğu maneviyatıma Fazla ters. Mesut değildim bu toplulukta. Annemle de uzun mühlet istişare ettim. Babam da sahneleri bıraktığım için Mesut oldu. O da sahne hayatında olmamı istemiyordu.”  dedi. 

BAŞÖRTÜLÜ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI!

Müziği bıraktığını açıklayan Tuğçe Tayfur tesettüre girdi. Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından paylaştığı yeni fotoğrafla bütün dikkatleri üzerine çekti. 1,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından eski fotoğraf karelerini kaldırması da dikkat çekti. Tayfur’un başörtülü hali kısa müddette gündem oldu.

ESKİ HALİNE GERİ DÖNDÜ!

Farklı stili ile dikkat çeken ve “Geçiş sürecindeyim” diyen Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un yeni paylaşımı Fazla konuşuldu. Tuğçe Tayfur ile yollarını ayıran Burak Kalfa toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla münasebetlerinde bütün kapıları kapattığını artık Kesin bir biçimde ayrıldıklarını lisana getirdi.

 

Eski haline dönen Tuğçe Tayfur yeni karelerini toplumsal medya sayfasından yayınladı. Tuğçe Tayfur, tesettüre girmediğini açıkladı. Yeni üslubuyla toplumsal medyada gündem olan Tayfur, başı Aleni pozlarını paylaşınca takipçilerini kızdırdı.

“ÖRTÜNMEYİ İSTEDİM lakin BECEREMEDİM”

Ferdi Tayfur’un kızı “Annemin bir Ömür hali var, daima Örnek olarak annem önümdeydi. Bu husus Fazla hisli bir husus, Fazla denedim aslında fakat denemek istedim lakin gördüğünüz fotoğraflardaki bir tesettür değil. Beni bu kalıba sokmayın o Vakit gerçek manada yaşayanlara haksızlık etmiş olurum. 2023 yılındayız kapalılık açıklık… Allah’a verdiğim kelamdan Dolayı yapmaya çalıştım ancak beceremedim. Keşke Kuran’da geçen manasıyla bunu gerçekleştirebilseydim… Sahneyi bıraktım müziği bırakmadım” dedi.

Bir müddet Evvel usulünü değiştiren Tuğçe Tayfur açıklamasında, “Örtünmeyi istedim lakin beceremedim” açıklamasında bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir