Estetiğin dozunu fazla kaçıran Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 17, 2023 Yorum Yok

Son devirlerde yüzüne yaptırdığı estetik süreçlerle tanınmayacak hale gelen türkücü Ceylan, evvelki gün Demet Akalın ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Kameraların imaj almaması için yüzünü eliyle kapatan Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti.

Ünlü müzikçi Demet Akalın, evvelki gün kızı Hira ve arkadaşlarıyla Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Mağazaları gezen Akalın, bir Aralık soluklanmak için alışveriş merkezinin içindeki banklarda oturdu.

Demet Akalın ve kızı Hira

Arkadaşlarıyla koyu bir sohbete dalan Akalın, karşısında muhabirleri görünce Aka bir şaşkınlık yaşadı. meşhur türkücü Ceylan ile Yan yana otururken görüntülenen Akalın, nihayet devirde yaptırdığı estetik operasyonlar ile sık sık gündeme gelen Ceylan’ın kameralardan rahatsızlığını ayrım edince Çabucak harekete geçti.

Demet Akalın ve Ceylan

Yüzünü elleriyle kapatmaya çalışan Ceylan’a Yardımcı olmak isteyen Akalın, çantasından çıkardığı güneş gözlüğünü arkadaşına verdi ve muhabirlere “Arkadaşlar Fazla Kıymetli bir husus var, mesken işi Mevcut onu konuşuyoruz. Husus bittiği Vakit konuşalım” diyerek arkadaşının makyajsız görünmemesi için Uğraş sarf etti.

Ceylan makyajsız yakalanmamak için Fazla uğraştı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yeşim Salkım’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenlere ağza alınmayacak sözler! “Edepsizler…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir