7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu depremzedeleri unutmadı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 17, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş ve Etraf vilayetlerde Aka yıkımlara neden olan zelzelelerde 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu, yaraları sarmak için harekete geçti.

Tüm Türkiye’yi derinden yaralayan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki sarsıntıların akabinde, 11 vilayette binlerce vatandaş ömrünü yitirdi. Asrın felaketinde 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu, yaraları sarmak için konserlerine Hız kesmeden devam ediyor. 

Antakya Medeniyetler Korosu

Yılmaz Özfırat şefliğindeki koro bu Defa İstanbul BUSADER sıhhat ve Eğitim Gönüllüleri Derneği organizasyonuyla 3 Haziran Cumartesi akşamı AKM Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Antakya Medeniyetler Korosu depremzedeler için harekete geçti

“‘Bir Bilet Bin Umut” sloganıyla gerçekleştirilen konserden elde edilecek gelirin Hatay Samandağ’da inşa edilecek bir ilkokul için kullanılacağı öğrenildi. Bahis hakkında açıklamalarda bulunan İstanbul BUSADER Lideri Op. Dr. Yasemin Yakut, “Amacımız bir gün değil, Hatay ayağa kalkana kadar depremzedelerin yanında olabilmek. Hatay için el ele verdik ve Fazla heyecanlıyız.” sözlerini kullandı.

Antakya Medeniyetler Korosu depremzedeler için harekete geçti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yeşim Salkım’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenlere ağza alınmayacak sözler! “Edepsizler…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir