“Geçiş sürecindeyim” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’dan eskiye döndü!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 09, 2023 Yorum Yok

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba üzere düşmüştü. Sonrasında hesabındaki bütün fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. “Geçiş sürecindeyim” diyen Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur nişanlısından ayrılınca eskiye döndü ve yeni paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Babası Ferdi Tayfur’un müziklerini seslendiren Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından yaptığı bir İzah ile sahneleri bıraktığını duyurmuştu. “Bir sabah ezan okurken bu kararı aldım ve artık içim Fazla rahat” diyen Tuğçe Tayfur’a annesi hatırlatılarak “Kapanmayı düşünüyor musun?” sorusu soruluştu.

Annesi ve babasının bu kararına sevindiğini açıklayan Tuğçe Tayfur Sabah’a konuştu. ” 2 yıldır aklımda vardı fakat cüret edemiyordum. 2 yılın sonunda, sabah ezan okurken bu kararı aldım ve artık içim Fazla rahat. Güzel ki bu türlü bir karar aldım. 

“Bu topluluk bana Müsait değil. Hani derler ya benim fıtratıma uymuyor diye. Motamot o denli, topluluğun ortamı, sahne hayatı benim fıtratıma Müsait değil. Mutsuzdum, müzik söylemeyi Fazla seviyorum lakin içinde bulunduğum sanat topluluğu maneviyatıma Fazla karşıt. Mesut değildim bu toplulukta. Annemle de uzun mühlet istişare ettim. Babam da sahneleri bıraktığım için Mesut oldu. O da sahne hayatında olmamı istemiyordu.”  dedi. 

BAŞÖRTÜLÜ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI!

Müziği bıraktığını açıklayan Tuğçe Tayfur tesettüre girdi. Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından paylaştığı yeni fotoğrafla bütün dikkatleri üzerine çekti. 1,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından eski fotoğraf karelerini kaldırması da dikkat çekti. Tayfur’un başörtülü hali kısa müddette gündem oldu.

ESKİ HALİNE GERİ DÖNDÜ!

Farklı üslubu ile dikkat çeken ve “Geçiş sürecindeyim” diyen Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un yeni paylaşımı Fazla konuşuldu. Tuğçe Tayfur ile yollarını ayıran Burak Kalfa toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilgilerinde bütün kapıları kapattığını artık Kesin bir formda ayrıldıklarını lisana getirdi.

 

Eski haline dönen Tuğçe Tayfur yeni karelerini toplumsal medya sayfasından yayınladı. Tuğçe Tayfur, tesettüre girmediğini açıkladı. Yeni biçimiyle toplumsal medyada gündem olan Tayfur, başı Aleni pozlarını paylaşınca takipçilerini kızdırdı.

HESABINDAKİ TÜM FOTOĞRAFLARINI KALDIRDI!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir