Şarkıcı Kibariye sahneden tepe taklak düşmüştü! Sağlık durumunda yeni gelişme

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 11, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Kibariye sahne aldığı sırada bahtsız bir Hadise yaşadı. Mersin’de konser veren Ünlü müzikçi sahneden düştü. Hadise sonucu baygınlık geçiren Kibariye hastaneye kaldırıldı. Kibariye’nin tedavisi tamamlandı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sahneye çıkmak isteyen bir kişiyi engellemeye çalışan Emniyet görevlisinin Misli bir biçimde çarptığı Kibariye istikrarını kaybetti. meşhur müzikçi darbenin şiddetiyle yaklaşık 2 metre yükseklikteki sahneden aşağı düştü.

Yaralanan Kibariye Evvel yakın bir Özel hastaneye akabinde da Mersin kent Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan Kibariye’nin düşme anları cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kibariye’nin sahneden düştüğü o anlar:

BAKAN KOCA’DAN AÇIKLAMA!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak, “Ses sanatkarımız Kibariye, sahnede yaşadığı bahtsız bir Hadise sonucu yaralandı. Tedavisi Mersin kent Hastanesinde devam ediyor. Şuuru yerinde. Bir müddetliğine rasat altında tutulup, taburcu edilecek. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sesinizle, sevincinizle sizi tekrar ortamızda görmek istiyoruz” sözlerini kullandı.

MENAJERİNDEN BİRİNCİ AÇIKLAMA GELDİ!

Kibariye’nin menajeri Harun Belenkoğulları, müzikçisinin taburcu olmasının akabinde İstanbul’a döneceklerini belirterek, “Genel durumu âlâ, dünden bu yana tabip denetimi altında. Kaşında açılma vardı. Hekimler müdahale etti. Bedeninde ise sıyrıklar oluştu. Bugün taburcu edilmesi bekleniyor” dedi.

Geceyi hastanede müşahede altında geçiren Kibariye menajeri aracılığıyla sevenlerine, “Allah korudu, merak etmesinler, sıhhat durumum çok iyi” iletisi gönderdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir