Emine Erdoğan’dan Özbekistan Cumhurbaşkanı’nın eşi Ziroat Mirziyoyeva’ya teşekkür paylaşımı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan, Özbekistan’da yapılan Türk Devletleri Teşkilatı 9. Tepesi vesilesiyle ziyaretlerini gerçekleştirdi. Kadim Belde Semerkant’taki Expo Fuar Alanı’nı lider eşleri ile Bir arada gezen Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı’nın eşi Ziroat Mirziyoyeva’ya teşekkür etti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Özbekistan ziyaretinde Emine Erdoğan da lider eşleriyle bir ortaya geldi. Özbekistan, Macaristan ve Azerbaycan devlet önderlerinin eşleriyle Semerkant’taki Expo Fuar Alanı’nı gezen Erdoğan, ‘Sonsuz Seraplar’ standından kareler paylaştı. “Özbek geleneklerini tanıma fırsatı bulduk” diyen Erdoğan Twitter hesabından, Türk Devletleri Teşkilatı 9. Doruğu vesilesiyle yaptığı ziyaretlerinin tanıtım görüntüsüne da yer verdi.

ZİROAT MİRZİYOYEVA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Erdoğan, Özbekistan’ın mesken sahipliği için Ziroat Mirziyoyeva’ya teşekkür paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Türk Devletleri Teşkilatı 9. Tepesi vesilesiyle ziyaret ettiğimiz #Özbekistan’da İçten konut sahiplikleri için değerli dostum Ziroat Mirziyoyeva Hanımefendi’ye teşekkür ediyorum.”

Emine Erdoğan Özbekistan ziyaretinden paylaşım yaptı

SONSUZ SERAPLAR STANDINI GEZDİ

Erdoğan, Özbekistan ziyaretinde başkan eşleri ile Bir arada Semerkant’ta Expo Fuar Alanı’nı da gezdi. “Semerkant’ta Expo Fuar Alanı’nı başkan Eşleri ile Bir arada ziyaret ettik. Büyülü bir atmosferde yüzlerce antik anıtın ve yapıtın sergilendiği “Sonsuz Seraplar” standını gezdik. Binlerce Yıl öncesine yanlışsız çıktığımız Vakit seyahatinde, Özbek geleneklerini de tanıma fırsatı bulduk” diyen Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabında standa dair karelere de yer verdi.

Emine Erdoğan Semerkantta Expo Fuar Alanını gezdi

Emine Erdoğan lider eşleriyle bir ortaya geldi

Emine Erdoğan ve Özbekistan Cumhurbaşkanının eşi Ziroat Mirziyoyeva

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir