Zeynep Bastık Katar’da rüzgar gibi esti! Performansı ortalığı yıktı geçti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Son periyotlarda ‘Ara ara’ isimli müziğiyle en Fazla dinlenenler listesinde olan müzikçi Zeynep Bastık, Katar 2022 Dünya Kupası kapsamında dünyaca Ünlü yıldızlarla sahne aldı. Bastık, Official Fifa Fan Fest kapsamında yapılan tertipte evvelki gece al Bidda Park’ta 45 binden Çok şahsa mükemmel bir konser verdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Söylediği müziklerin yanı Dizi yaptığı düetlerle isminden çokça Laf ettiren genç müzikçi Zeynep Bastık, evvelki gece Katar’ın havasını değiştirdi. Katar 2022 Dünya Kupası’nda sahne alarak Türkiye’yi temsil eden Bastık, Al Bidda Park’ta 45 binden Çok kişinin karşısına çıktı. meşhur şarkıcı repertuvarıyla olduğu kadar gücüyle de geceye damgasını vurdu.

“BURADA OLDUĞUM İÇİN çok HEYECANLIYIM”

Zeynep Bastık Katarda rüzgar üzere esti

İngilizce olarak “Burada olduğum için Fazla heyecanlıyım ellerim titriyor” diyen Zeynep Bastık, konserini en önde ellerinde bayraklarıyla izlemeye gelen Türklerin tezahüratları karşısında “Ağlarım yapmayın” sözlerini kullandı.

Zeynep Bastık Katarda hayranlarıyla buluştu

Zeynep Bastık al Bidda Park konserinde kıyafet olarak Raisa Vanessa, mücevher olarak The Ninon dizaynını tercih ederek adeta göz kamaştırdı.

Zeynep Bastık

DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZLARLA BİREBİR SAHNEYE ÇIKTI

Şarkıcı, 24 Kasım tarihinde Nicki Minaj, Maluma, Myriam Fares, BTS, Black Eyed Peas, J Balvin, Shakira, Nora Fatehi ve Patrick Nnaemeka Okorie üzere yıldız isimlerle birebir sahneyi paylaştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir