Tag

Sağ

Deprem çadırını kurdukları yeri görenler dönüp tekrar baktı! “Bize akıllı diyen de var…”

Kahramanmaraş merkezli iki Aka zelzele felaketinin akabinde sarsıntıdan etkilenen bölgelerden biri olan Malatya’da yaşayan İhtiyar çiftin çadırlarını kurdukları yer Fazla konuşuldu. İhtiyar çift çadırlarını o denli bir yere kurdular ki görenler adeta şaşkına döndü.

Özge Borak kötü haberi verdi! Babaannesi Neriman Borak’ı kaybetti

Özge Borak, babaannesinin bir müddettir sıhhat problemleriyle uğraş ettiğinin açıklamıştı. meşhur oyuncunun babaannesinden Üzücü haber geldi. Toplumsal medya hesabından yatığı bir açıklamayla babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini duyurdu.

Özge Borak kötü haberi verdi! Babaannesi Neriman Borak’ı kaybett

Özge Borak, babaannesinin bir müddettir sıhhat meseleleriyle uğraş ettiğinin açıklamıştı. Oyuncudan Kötü haber geldi. Toplumsal medya hesabından yatığı bir açıklamayla babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini duyurdu.

18. Memorial Uluslararası Çocuk Resim Yarışması başlıyor!

Beslenme, Genel, Sağlık Oca 20, 2023 Yorum Yok

Memorial sıhhat Kümesi, 18 yıldır Türkiye’nin dört bir yanından çocuğa ulaştığı fotoğraf yarışını bu Yıl milletlerarası boyuta taşıdı. bütün dünya çocuklarının iştirakine Aleni olan Memorial Milletlerarası Çocuk Fotoğraf Müsabakası ‘nın konusu ise “Hayalimdeki Doğa” olarak belirlendi.