Özge Borak kötü haberi verdi! Babaannesi Neriman Borak’ı kaybetti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Özge Borak, babaannesinin bir müddettir sıhhat problemleriyle çaba ettiğinin açıklamıştı. meşhur oyuncunun babaannesinden Kötü haber geldi. Toplumsal medya hesabından yatığı bir açıklamayla babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini duyurdu.

Oyunculuğuyla Aka zevk toplayan ve bir müddettir ekranlardan Irak olan Özge Borak, babaannesi Neriman Borak‘ın bir müddettir sıhhat meseleleriyle uğraş ettiğini açıklamıştı. Toplumsal medya hesabı üzerinden babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini yaptığı bir açıklamayla duyurdu.

Özge Borak babaannesi hakkında İzah yaptı

ACI HABERLE SARSILDI

Özge Borak, bir müddettir sıhhat sıkıntılarıyla gayret eden babaannesinin Üzüntü haberiyle sarsıldı. meşhur İsim Sıkıntı haberi toplumsal medya hesabından “Günlerdir ağır bakımda yatan canım babaannem bugün vefat etti. Eş, dost, arkadaş, Hısım arayan soran herkese Yine hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun, Mevcut olun. İstanbul dışından istikbal yakınlarımızı bekliyoruz. Cenaze merasimi için gün, saat, yer aşikâr olduğunda haber vereceğiz” açıklaması yaptı.

NE OLMUŞTU?

OYUNCU BABAANNESİNİN BERBAT HABERİNİ “BİZDE BEKLİYORUZ” DİYEREK VERDİ

Instagram’dan İzah yapan oyuncu, “Babaannem üç gündür ağır bakımda ve dün entübe edildi. Eş, dost, arkadaş, Hısım ortaya ve soran herkese hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun Mevcut olun. Ailece biz de bekliyoruz, Noksan olmayın” sözlerini kullanmıştı.

Özge Borak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Hoş Günler dizisinde

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir