Ebru Destan hasta yatağından paylaştı: Sağlıktan ötesi hikaye!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Eski model ve oyuncu Ebru Destan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarının korkuttu. Hasta yatağında çekildiği kareyi takipçileriyle paylaşan Destan, bademcik ameliyatı olduğunu söyleyerek “Yıllardır bademcik iltihabı olmaktan karabasan yaşıyordum. Son bademciklerimden kurtuldum” dedi.

Bir müddettir ekranlardan Irak kalan oyuncu Ebru Destan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu. Bademcik ameliyatı için operasyon masasına yatan Destan, hasta yatağından sıhhat durumuna ait açıklamalarda bulundu.  

Ebru Destan

“SAĞLIKTAN ÖTESİ HİKAYE!”

“Sağlıktan ötesi öykü. Yıllardır tonsilit (bademcik iltihabı) olmaktan karabasan yaşıyordum.” diyerek kelamlarına başlayan Destan, yaptığı paylaşımda şu tabirlere yer verdi:

“Nihayet bademciklerimden kurtuldum. kolay mıydı asla. Çocuk yaşlarda yapılınca daha kolay bir operasyon! ancak antibiyotik kullanmaktan böbreklerim iflas edecekti. Bu yaşlarda tam bir komplikasyon ancak tabiplerimiz o kadar başarılı ki. Neyse bir süre sesim, soluğum çıkmayacak. Sıvı besleneceğim, ağrı ve ödem mevcut. ” 

Ebru Destan ameliyat oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Eda Ece’den “Yasak Elma” açıklaması! “Son dönemimiz…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir