Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in eski eşi Demi Moore’dan üzen açıklama

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu tez edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. meşhur oyuncu Demi Moore, eski eşinin sıhhat durumuna ait üzücü açıklamalarda bulundu.

“Kanun Namına”, “Zor Ölüm”, “Altıncı His” ve “Ölümsüz” üzere birbirinden başarılı üretimlerle hafızalara kazınan dünyaca Ünlü yıldız Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarla hayranlarını üzmüştü. Ünlü aktöre beynin muhakkak bölgelerinde meydana gelen fonksiyon bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı manaya ve okuma-yazma üzere hünerleri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulmuş ve oyunculuğu bırakma kararı almıştı. Tüm vaktini ailesi ve hayranlarına ayıran Ünlü aktörün afazi teşhisinden sonra davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıktı.

Bruce Willis oyunculuğu bırakıyor

BRUCE WİLLİS’İN HASTALIĞI İLERLİYOR!

Ünlü oyuncu Demi Moore, üç kızının babası olan eski eşi Bruce Willis’in sıhhat durumu hakkında açıklamalarda bulundu. “Afazi teşhisini 2022 baharında açıkladığımızdan beri durumu ilerledi. Artık daha spesifik bir teşhisimiz var. Frontotemporal demans…” diyerek kelamlarına başlayan Moore, şu tabirleri kullandı:

“Bruce’un hastalığını paylaştığımızdan beri aldığımız inanılmaz sevgi, dayanak ve olağanüstü öyküler için en derin şükranlarımızı sunuyoruz. Ne yazık ki bağlantıdaki zorluklar Bruce’un karşılaştığı hastalığın yalnızca bir belirtisi. Bu Üzüntü da olsa, sonunda net bir teşhis konması rahatlatıcı.”

Sağlığı giderek bozulan Willis’in bu süreçte kızlarıyla daha Fazla Vakit geçirmek istediği ve ailesinden bir Lahza olsun ayrılmak istemediği öğrenildi.

Bruce Willis demans hastalığına yakalandı

TEŞHİS SONRASI BİRİNCİ Sefer GÖRÜNTÜLENDİ

Zor vakitler geçiren ehil aktör, bu mühlet zarfında kameralardan Irak kalmayı tercih ediyordu. Hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldız, demans teşhisinin akabinde birinci Sefer geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Kaliforniya’da yanında iki arkadaşıyla Bir arada yürüyüşün tadını çıkaran Willis’in yorgun imajı hayranlarını üzdü.

Bruce Willisin nihayet hali

BEBEK HABERİ WİLLİS’E MORAL OLMUŞTU!

Bir müddettir hastalıklarla çaba eden Bruce Willis’in kızından müjdeli bir haber geldi. 67 yaşındaki oyuncunun birinci eşi Demi Moore‘dan dünyaya gelen kızı Rumer‘ın bebek beklediği öğrenildi. Kızının karnı burnunda pozlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Demi Moore, kendisinin birinci Defa büyükanne, eski eşi Bruce Willis’in de birinci Defa dede olacağını Anlatım etti. Eşinin dede olmasından Sevinç duyan Emma Heming de “Bebek haberi Mesut haberdir” bildirisi yayınlayarak bu haberin Willis’e moral vereceğini düşündü.

Bruce Willis ve kızı

ESKİ EŞİ DE TAKVİYE OLUYOR!

Hastalığı yüzünden gözlerden Irak bir yaşantı sürdürmeye karar veren ehil aktör, nihayet periyotlarda ailesiyle daha sık vakit geçirmek istiyor. 2000 yılında ayrılma kararı aldığı eski eşi Demi Moore ve bu evlilikten dünyaya gelen üç kızıyla bir ortaya gelen Willis, uzun vakitten sonra birinci Kez bu kadar keyifli görüntülendi. Aileye yakın bir kaynak ehil oyuncunun sıhhatinin giderek bozulduğunu ve bundan Dolayı fırsat buldukça ailesini görmek istediğini Anlatım etti. Birebir kaynak “Onun sonsuza dek burada olmayacağını biliyorlar bu nedenle her anın tadını çıkarıyorlar” halinde konuştu. 

Bruce Willis ve eski Demi Moore

ÜNLÜ AKTÖRÜN EŞİ BİRİNCİ Defa KONUŞTU!

Ünlü aktörün eşi Emma Heming, Willis’in sıhhat problemleriyle ilgili birinci Sefer konuştu. “Ailemin muhtaçlıkları benim için her şeyden Evvel geliyor. Bu da beni bir kahraman yapmıyor elbette” formunda kelamlarına başlayan Heming, eşinin hastalığı sebebiyle kendisi de akıl sıhhatinde bozulmalar yaşadığını itiraf etti. 

Bruce Willis ve eşi Emma Heming

Mabel ve Evelyn isminde iki çocuk sahibi olan 43 yaşındaki Ünlü model, “Evdekilere gösterdiğim İlgi hem akıl sıhhatimi hem de bütün sıhhatimi etkiledi, ki bu da aileme hiç Yarar sağlamadı. Birisi bana kısa bir Vakit Evvel ‘Birisiyle Çok ilgilenmeye başlarsan kendinle ilgilenmeyi ihmal edersin’ demişti. Bu kelamlar uzun mühlet beni tesiri altına aldı” sözlerini kullandı. Yaşadığı şiddetli süreçleri aşmak istediğini söyleyen Heming, artık kendi ‘temel ihtiyaçlarına’ odaklanacağını söyledi.

Emma Heming eşinin hastalığı hakkında birinci Sefer konuştu

EŞİ BİR Lahza OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR!

Oyunculuğa veda eden ehil oyuncu Bruce Willis, hastalığını açıklamasının akabinde birinci Kez hayranlarının karşısına çıktı. Ailesiyle ormanda gezintiye çıkan Willis’in eşi Emma Hemming, o anları toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Hemming çocuklarından Mabel Ray Willis‘in çektiği fotoğrafa, “Anne ile baba en sevdikleri ortamda” biçiminde bir not düştü. Hastalığı sebebiyle güç günler geçiren Willis’e eşinin tam takviye vermesi hayranlardan takdir topladı. 

Bruce Willis ve eşi

BRUCE WİLLİS OYUNCULUĞU BIRAKMA KARARI ALDI!

Hayranları kahreden haberin akabinde Willis’in ailesi yaptıkları ortak açıklamada Ünlü yıldızın hastalık sebebiyle oyunculuk mesleğini bırakacağını duyurdu. “Bruce’un olağanüstü hayranlarına” şeklinde başlayan açıklamada ehil aktörün son vakitlerde sıhhat meseleleriyle çaba ettiği ve afazi teşhisi nedeniyle bilişsel kabiliyetlerinin de etkilendiği Anlatım edildi. 

Bruce Willis afazi hastalığına yakalandı

Ünlü yıldızın kızı Rumer Willis toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Bu, ailemiz için hakikaten güçlü bir Vakit ve aralıksız sevgi, Acıma ve dayanağınız karşısında minnettarız. kuvvetli bir aile birliğiyle bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarının da bunu bilmesini istedik, zira onun sizler için ve sizlerin onun için ne demek olduğunu biliyoruz. Bruce’un her Vakit söylediği üzere “Gününü gün et” ve Birlikte bunu yapmayı planlıyoruz. Sevgiler.”

bruce Willis ve Sylvester Stallone

BRUCE WİLLİS HAFIZA KAYBI YAŞIYOR!

Hollywood yıldızı Bruce Willis, 29 Nisan’da yeni sineması Fortress: Sniper’s Eye‘ın çıkmasına hazırlanırken, hakkında çıkan bir argüman hayranlarını hüzne boğdu. 

67 yaşındaki Ünlü yıldızın demans hastalığı sebebiyle Bellek kaybı problemleriyle boğuştuğu ve bundan Dolayı yer aldığı işlerde Misli bir halde eleştirildiği söyleniyor. Tezlere nazaran; Willis hala şuuru açıkken olabildiğince Nakit kazanmaya çalıştığı için her teklife Olumlu bakıyor. 

Bruce Willis Bellek kaybı yaşıyor

Sosyal medyanın gündemine bomba üzere düşen söylentilerin akabinde Ünlü oyuncudan şimdi bir İzah gelmedi. Lakin gazeteci Dan Przygoda toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Willis’in replikleri ezberlemekte zorlandığı için kulaklık kullandığını Bir arada tıpkı sinemada rol almış pek Fazla arkadaşımdan duydum.” sözlerini kullandı.

  

Bruce Willis ve eşi Emma Heming Willis

İLGİNİİZ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Hoş Günler dizisinde…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir