saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Program

Program

Genel

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini ilk kez açıkladı

admin
0 19

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci Sefer açıklamıştı. Müge Anlı olmanın bedeli olarak isimlendirdiği hastalığını Okuma-Yazma seferberliği sırasındaki çalışmalarda kaptığını açıkladı.

Genel

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı canlı yayında hastalığını ilk kez açıkladı

admin
0 30

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci Sefer açıkladı.

Genel

Çağla Şıkel ve Alişan’ın arasına para girdi! Program yüzünden birbirlerine girdiler

admin
0 34

Dostluklarıyla magazin dünyasına Örnek olan Alişan ve Çağla Şıkel’in ortası Nakit yüzünden bozuldu. Birebir formatta lakin farklı kanallarda program yapan ikilinin konuklar konusunda Fikir ayrılığı yaşadığı sav edildi.

Genel

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgasında son kararı mahkeme verdi!

admin
0 27

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Bir arada sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir arbedeye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. 1 TL’lik tazminat davasında mahkeme kararını verdi.

Genel

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı! “Bir ayda 3 kez…”

admin
0 37

Söylemezsem Olmaz programın sunucularından olan Seren Serengil hastanelik oldu. Programda sunucu arkadaşlarıyla hengame eden Serengil’in şuurunun kapalı olduğu öğrenildi.

Genel

MasterChef Türkiye programının gözde yarışmacısı Metin Yavuz! Nişanlısı ile dikkat çeken…

admin
0 36

Türkiye’nin severek izlediği MasterChef programında sivrilen yarışmacı Metin Yavuz, Özel hayatından ve programdaki performansından Dolayı sık sık gündeme geliyor. Nişanlı olduğu Ecem Eseler ile programdan sonra evleneceğini belirten Yavuz’un nişanlısıyla dikkat çeken kareleri toplumsal medyada gündem oldu.