Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı! Şenay Düdek iyi haberi verdi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Üzücü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten takviye gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı. Çağlayan’dan yeni bir haber geldi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımcı kimliğiyle tanınan Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Kötü haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Akciğer kanserineyakalandığını duyuran Ünlü üretimci, yaşadığı süreçten bahsederek şov ve programlarına Ara vereceğini lisana getirmişti.

Armağan Çağlayan

TAHLİL SONUÇLARI ÇIKTI!

Kansere yakalanan Armağan Çağlayan cephesinden güzel haber geldi. meşhur yapımcının yakın dostu Şenay Düdek sosyal medya hesabından “Gözün Aydın…Gözümüz Aydın…Tüm sevenlerinin de gözü aydın…Patolojik Sonuç pak çıkmış. Bir ameliyat olunacak. İyisiyle. Armağan’ım, Ablam; Rabbim gözyaşlarını sevince döndürdü. Kalbinden huzur, vücudundan sıhhat her daim Noksan olmasın…” notuyla paylaşım yaparak Mesut haberi duyurdu.

Şenay Düdek paylaşımı

NE OLMUŞTU?

KENDİ PROGRAMINDA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığı öğrenilen Ünlü üretimci Armağan Çağlayan kendi programında gözyaşlarına boğuldu. Toplumsal medya platformu Youtube üzerinden kendi programını yapan Çağlayan’ın program konuğu geçtiğimiz ay kanserden hayatını kaybeden Billur Kalkavan’ın hayatını kaybetmeden Evvel nikah masasına oturacağı Buğra Bahadırlı‘ydı. Billur Kalkavan hakkında konuştukları sırada bahis armağan Çağlayan’ın hastalığına gelince Ünlü üretimci gözyaşlarını tutamadı.

“ACI ÇEKMEK İSTEMİYORUM…”

Billur Kalkavan’ın hayatını kaybettiği gün akciğerindeki kitleyi öğrendiğini söyleyen Çağlayan yaşadığı süreçten bahsederken “Billur Hanım’ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda güya bende o gün bir şey bulunmamış üzere hissettim Fazla acayip bir his. Ben de Billur Hanım üzere check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Hayır… Bir Biricik Üzüntü çekmek istemiyorum. Tahminen Billur da o denli düşünüyordu. Şayet benimki kanserse bile daha Fazla başı” ifadelerini kullanarak bu süreçte yaşadığı en Aka endişeden bahsetti. Gözyaşlarını Yargıç olamayan yapımcının programında duygusal anlar yaşandı.

İşte o anlar:

“AKCİĞERİMDE KİTLE TESPİT EDİLDİ”

Sosyal medya hesabından Kötü haberi paylaşan Çağlayan şu sözleri kullanmıştı: “Herkese merhaba, bugün sizinle şahsî bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

Armağan Çağlayan

“İŞLERİME Mecbur Aralık VERİYORUM”

“Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz “Size Anlatacaklarım Var” gösterisine 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra Mecbur bir Uzaklık verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Lakin çalışmak benim için her Vakit olduğu üzere, artık de hayatla bağımı sağlayan en Değerli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o Mecbur ortayı Çok uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Kamu Eğitim Merkezi’nde yine görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese Biricik tek Cevap veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve iyilikler dilerim.”

EBRU GÜNDEŞ TAKVİYE BİLDİRİSİ PAYLAŞMIŞTI!

Kansere yakalandığını açıklayan Ünlü yapımcıya sevenlerinden ve dostlarından geçmiş olsun dilekleri ve takviye iletileri gecikmemişti. Yıllar öncesinde beyin kanaması geçiren Ünlü müzikçi Ebru Gündeş de Popstar yarışmasında yıllar öncesinde Bir arada heyet üyeliğini paylaştığı üretimci dostuna toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla dayanak vermişti.

Ebru Gündeş ve armağan Çağlayan

“DUALARIM SENİNLE”

1999 senesinde albüm tanıtımı sırasında kameraların karşısında beyin kanaması geçirerek vefattan dönen Ünlü müzikçi Ebru Gündeş, armağan Çağlayan ile bir fotoğrafını paylaşarak “Canım Armağan’ım, hoş Cesaretli arkadaşım…Senin üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey olduğuna inanmıyorum…Yıllardır beyninde 3 Tane klipsle, 2. hayatını yaşayan benden Fazla daha kuvvetli ve inatçı olduğunu da biliyorum…Dolayısıyla bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından en küçük bir kuşkum yok. Her Vakit yanındayım. Dualarım seninle” notuyla manalı bir dayanak bildirisi paylaşmıştı.

Ebru Gündeş paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Metin Şentürk canavar avına çıktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir