Haluk Levent sahnede zor anlar yaşadı! Elleri cebinde…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Tekirdağ’da sevenleriyle buluşan Ünlü müzikçi Haluk Levent sahnede güç anlar yaşadı. Soğuk havanın azizliğine uğrayan Ünlü sanatçı sahnede ısınmak için kendince bir metot buldu.

Yaptığı uygunluk hareketleri ve lisanlara pelesenk olmuş müzikleriyle tanınan rock müziğin efsane sesi Haluk Levent geçtiğimiz akşam Tekirdağ‘da sevenleriyle buluştu. Tekirdağ’da düzenlenmesi planlanan konser, İstanbul’da meydana gelen patlama sebebiyle ertelenmişti. Kıyı alanında gerçekleşen konser Haluk Levent sevenleriyle dolup taştı. Herkesi etkileyen dondurucu soğuklar Ünlü müzikçiyi da etkiledi. Sanatçı soğuğa karşı kendince bir metot ile konserine devam etti.

Haluk Levent

 KONSERE ELLERİ CEBİNDE DEVAM ETTİ

Tekirdağ’ın Hasım işgalinden kurtuluşunun 100. Yıl kutlamaları için Tekirdağ‘da konser veren Ünlü müzikçi konser esnasında havanın Fazla soğuk olduğunu ve havaya Müsait giymediği için Fazla üşüdüğünü lisana getirdi. Soğuk havaya karşı kendince Önlem almaya çalışan Levent, konsere devam ederken Vakit vakit ellerine cebine koydu ve bu formda ısınmaya çalıştı.

Haluk Levent konseri sırasında elleri cebinde ısınmaya çalıştı

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR!

54 yaşına giren Ünlü müzikçiye sahnede sürpriz bir Tebrik da yapıldı. Sahnede pasta kesilen ve doğum günü kutlanan Levent’e Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kadir Albayrak tarafından da ikramlar takdim edildi.

Haluk Levent

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mahmut Tuncer’den Petek Dinçöz’e Hadise yorum!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir