Amerikalı şarkıcı Della Miles Türklere ve Türk yemeklerine övgü yağdırdı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Amerikalı müzikçi Della Miles, İzmir’de 2023 gelinlik modellerinin tanıtıldığı bir defilede sahneye çıktı. Miles, Faaliyet sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Müzikçi Türklere ve Türk yemeklerine övgüler yağdırdı.

22 Kasım’da İzmir’de düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Ağabeye Giysi Fuarı’nda 2023 gelinlik kreasyonu tanıtıldı. Dalın Aka İlgi gösterdiği fuara dünyaca Ünlü isimler de iştirak sağladı.

16’ncısı düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Ağabeye Giysi Fuarı’nda birbirinden şık gelinlikler defileye damga vurdu. Amerikalı müzikçi Della Miles de sahneye çıktı.

Amerikalı müzikçi Della Miles Türklere övgü yağdırdı

TÜRKLERİ ÖVDÜ

Sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Miles, Türk kızları ve yemekleri hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu. Miles, “Burada Fazla yetenekli beşerler var, bütün dizayncılar ve kıyafetleri taşıyan modeller Fazla özel. Bunları yapabilmek için Fazla farklı bir karaktere sahip olmanız lazım. Ayrıyeten kıyafetler Fazla ağırdı, kızların Fazla kuvvetli olduğunu söylemeliyim” sözlerine imza attı.

Öte yandan müzikçi, Türk yemeklerinden en Fazla Adana kebabı sevdiğini de belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Alişan’dan kızı Eliz’le eğlenceli video!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir