Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları içinde anlattı! “Acı çekmek istemiyorum…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Üzücü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten dayanak gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları içinde anlattı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımcı kimliğiyle tanınan Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Üzücü haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Akciğer kanserineyakalandığını duyuran Ünlü üretimci, yaşadığı süreçten bahsederek şov ve programlarına Aralık vereceğini lisana getirmişti.

Armağan Çağlayan

KENDİ PROGRAMINDA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığı öğrenilen Ünlü üretimci Armağan Çağlayan kendi programında gözyaşlarına boğuldu. Toplumsal medya platformu Youtube üzerinden kendi programını yapan Çağlayan’ın program konuğu geçtiğimiz ay kanserden hayatını kaybeden Billur Kalkavan’ın hayatını kaybetmeden Evvel nikah masasına oturacağı Buğra Bahadırlı‘ydı. Billur Kalkavan hakkında konuştukları sırada husus armağan Çağlayan’ın hastalığına gelince Ünlü üretimci gözyaşlarını tutamadı.

“ACI ÇEKMEK İSTEMİYORUM…”

Billur Kalkavan’ın hayatını kaybettiği gün akciğerindeki kitleyi öğrendiğini söyleyen Çağlayan yaşadığı süreçten bahsederken “Billur Hanım’ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda güya bende o gün bir şey bulunmamış üzere hissettim Fazla acayip bir his. Ben de Billur Hanım üzere check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Hayır… Bir Biricik Tasa çekmek istemiyorum. Tahminen Billur da o denli düşünüyordu. Şayet benimki kanserse bile daha Fazla başı” ifadelerini kullanarak bu süreçte yaşadığı en Aka dehşetten bahsetti. Gözyaşlarını Yargıç olamayan yapımcının programında duygusal anlar yaşandı.

İşte o anlar:

NE OLMUŞTU?

“AKCİĞERİMDE KİTLE TESPİT EDİLDİ”

Sosyal medya hesabından Üzücü haberi paylaşan Çağlayan şu tabirleri kullanmıştı: “Herkese merhaba, bugün sizinle şahsî bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

Armağan Çağlayan

“İŞLERİME Mecbur Ara VERİYORUM”

“Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz “Size Anlatacaklarım Var” gösterisine 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra Mecbur bir Ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Lakin çalışmak benim için her Vakit olduğu üzere, artık de hayatla bağımı sağlayan en Değerli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o Mecbur ortayı Çok uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Kamu Eğitim Merkezi’nde yine görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese Biricik tek Karşılık veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve iyilikler dilerim.”

EBRU GÜNDEŞ TAKVİYE BİLDİRİSİ PAYLAŞMIŞTI!

Kansere yakalandığını açıklayan Ünlü yapımcıya sevenlerinden ve dostlarından geçmiş olsun dilekleri ve dayanak bildirileri gecikmemişti. Yıllar öncesinde beyin kanaması geçiren Ünlü müzikçi Ebru Gündeş de Popstar yarışmasında yıllar öncesinde Bir arada heyet üyeliğini paylaştığı üretimci dostuna toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla takviye vermişti.

Ebru Gündeş ve armağan Çağlayan

“DUALARIM SENİNLE”

1999 senesinde albüm tanıtımı sırasında kameraların karşısında beyin kanaması geçirerek vefattan dönen Ünlü müzikçi Ebru Gündeş, armağan Çağlayan ile bir fotoğrafını paylaşarak “Canım Armağan’ım, hoş Yürekli arkadaşım…Senin üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey olduğuna inanmıyorum…Yıllardır beyninde 3 Tane klipsle, 2. hayatını yaşayan benden Fazla daha kuvvetli ve inatçı olduğunu da biliyorum…Dolayısıyla bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından en küçük bir kuşkum yok. Her Vakit yanındayım. Dualarım seninle” notuyla manalı bir dayanak bildirisi paylaşmıştı.

Ebru Gündeş paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Metin Şentürk canavar avına çıktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir