Müge Anlı’da kan donduran olay! Erdal Sakız’ın katilini arıyordu ama katil kendisi çıktı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in nihayet kısmında yaşananlar ağızları Aleni bıraktı. 10 gündür kayıp olan ve tüfekle öldürüldüğü tespit edilen Erdal Sakız’ın cinayetinde katilin canlı yayına çıkıp hiçbir şey Ham üzere konuşan arkadaşı Ersin Koç olduğu ortaya çıktı.

Gündüz neslinin fenomen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” hafta içi her gün kayıp ve cinayetlerin Sır perdesini aralamaya devam ediyor. Müge Anlı’nın sunumunu üstlendiği programda herkesi ekran başına kilitleyen Erdal Sakız cinayetinde şoke eden bir gelişme yaşandı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert

9 Kasım’da Karasu ilçesi Kurudere Mahallesi’nde konutundan çıkan ve bir daha haber alınamayan Sakız, 10 gün sonra Hendek ilçesi Çam Dağı mevkiinde alanda aracında meyyit bulunmuştu. Yapılan incelemeler sonucunda Sakız’ın tüfekle vurularak öldürüldüğü tespit edilmişti. Takımlar araştırmalarını sürdürürken Sakız ailesi, dehşetli cinayette hatalının kim olduğunu bulmak için Müge Anlı’dan yardım istedi. 

Erdal Sakız cinayeti

KATİL ARKADAŞI ÇIKTI!

Erdal Sakız’ın eşi, oğlu, sevgilisi ve arkadaşları canlı yayına çıkarak bahse dair bildikleri her şeyi anlattı. Katili bulmak için çalışmalar sürdürülürken HTS kayıtlarının inceleyen polis takımları, Sakız’ın arkadaşı Ersin Koç eşi Lale Koç ve oğlu S.K. gözaltına aldı. Gözaltında gerçeği itiraf eden Lale Koç, Sakız’ın konutlarına geldiğini ve kendisini öpmeye yeltendiğini, bundan Dolayı kocasının da Sakız’ı öldürdüğünü lisana getirdi. Şoke eden itiraftan sonra şahıslar, Hendek Adliyesi’nde, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sertte Erdal Sakız cinayeti çözüldü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Armağan Çağlayan gözyaşları içinde anlattı! “Acı çekmek istemiyorum”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir