Nevşin Mengü’den olay fotoğraf! ‘Türkiyede vergilerin…’

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Gazeteci ve sunucu olan Nevşin Mengü toplumsal medyada yeni fotoğraf paylaştı. Paylaşımıyla Hadise olan fotoğrafa birçok yorum geldi. Fotoğrafın altına İzah yazan Ünlü gazeteci maaşlı olmak ve kendi işini yapmayı kıyasladı. Tıpkı vakitte Türkiye’deki vergiler hakkında da fikrini belirtti.

Ekranlara 2005 yılında Kanaltürk televizyonuyla başlayan ve birinci olarak “Kadınalar Kulübü” isimli programı sunan Nevşin Mengü, Habertürk, Tahran Muhabirliği, Kanal D üzere birçok alanda sunuculuk ve editörlük yaptı. Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Ünlü sunucu toplumsal medya platformunu da faal kullanmakta. Toplumsal medyada kendi fotoğrafını paylaşarak altına düştüğü notla dikkatleri üzerine çekti.

Nevşin mengüden Hadise fotoğraf

“MAAŞLI OLMAK VERSUS KENDİ İŞİNİ YAPMAK”

Zaman Vakit hayat akışını takipçileri ile toplumsal medya üzerinden paylaşan Mengü,son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Paylaştığı fotoğrafa “Maşşlı olmak versus kendi işini yapmak” diye not düştü. Devamında ise şu cümlelere yer verdi: “Maaşlıyken kederin tasan görece az, lakin az da çalışsan Fazla ta çalışsan bir şey ayrım etmiyor. Kendi işini yapınca 7/24 çalışıyor oluyorsun lakin manevi olarak katiyetle daha tatmin edici.” sözlerini kullandı. Yazdığı açıklamanın akabinde herkesin kaygısı olan vergi bahislerine da atıfta bulunan Ünlü gazeteci, ‘Türkiye’de vergilerin ne kadar yüksek olduğunu idrak ediyorsun’ söylemlerini de eklemeyi unutmadı.

nevşin mengu toplumsal medya hesabından paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Armağan Çağlayan gözyaşları içinde anlattı! “Acı çekmek istemiyorum”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir