saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Paylaşım

Paylaşım

Genel

Pelin Akil ‘Ne bu küçük hesaplar’ diyerek sahur paylaşımı yaptı!

admin
0 6

Oyuncu Pelin Akil, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Sahurla ilgili paylaşımı takipçilerinin yüzünde gülümsemeye Sebep oldu.

Genel

Merve Boluğur paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Yeniden evleneceğini ‘I said yes’ diyerek…

admin
0 8

Özel hayatı ve konuşmalarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla başları karıştırdı. Tekrar evleneceğini çektiği fotoğrafa ‘I said yes’ diyerek duyurdu.

Genel

Yalı Çapkını yıldızlarından rekor kıran poz! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in…

admin
0 8

Ekranların fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda başrolleri paylaşan Ünlü oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun toplumsal medya hesaplarından yaptıkları yeni paylaşım zevk ve yorum rekoru kırdı.

Genel

İsmail Balaban’ın eşi İlayda Şeker’in başörtülü paylaşımı büyük beğeni topladı! “Çok yakışmış”

admin
0 14

Survivor 2021 yılında şampiyonluğu kazanan başpehlivan İsmail Balaban’ın eşi İlayda Şeker’in Kandil’de yaptığı başörtülü paylaşıma zevk ve yorum yağdı.

Genel

Burcu Esmersoy’a sosyal medya yasağı gelmişti! Durumu hakkında bilgi verdi…

admin
0 15

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıların akabinde uzun bir müddet boyunca toplumsal medya hesabından paylaşım yapmayan Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy adeta sessizliğe bürünmüştü. meşhur sunucuya tabibi tarafından “sosyal medya” yasağı getirildiği öğrenilmişti. meşhur oyuncu sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Genel

Ümit Erdim’in kızı Ela ile karesi büyük beğeni topladı! “Ablasının kopyası”

admin
0 15

Seda Erdim ile Mesut süren evliliklerinden Ses ve Ela isminden iki kızı bulunan Ünlü oyuncu umut Erdim’in Ufak kızı ile toplumsal medya paylaşımı Aka İlgi gördü! Ufak Ela’yı görenler “Ablasının kopyası” yorumunu yaptı.