Tag

Paylaşım

Boyu ve kilosuyla dikkat çeken Hande Erçel’den yeni paylaşım!

Son vakitlerde isminden sıkça Laf ettiren Hande Erçel, yeni paylaşımıyla hayranlarını heyecanlandırdı. Kilosu ve uzunluğu ile de sıkça merak edilen Erçel’in yeni paylaşımında zayıflığıyla korkuttu.

Emine Erdoğan seçim sonrası “Durmak yok, yola devam” mesajı verdi!

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan paylaşımıyla “Durmak yok, yola devam” iletisini verdi.

Nazlı Sabancı’nın ayakları gündem oldu! 4 aylık hamile olan Sabancı, Hande Erçel ile…

Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı artık de ayakları ile gündeme geldi. Her paylaşımı Hadise olan 4 aylık Hamile sosyetik hoşun paylaşımında ayakları dikkat çekti.

Mustafa Sandal’dan büyük gaf! AK Parti mitingini CHP diye paylaştı rezil oldu

Müzikçi Mustafa Sandal, 6+1’li masanın (Millet İttifakı) evvelki gün gerçekleşen İstanbul mitingine ait bir paylaşım yaptı. Sandal, Beyaz Parti’nin 2014’deki hınca hınç dolan mitingini millet İttifakı sandı, kendi kendini rezil etti.

Demet Akalın’dan ‘Enayi’ göndermesi! Paylaşımıyla kafaları karıştırdı

Toplumsal medyayı etkin kullanan Demet Akalın nihayet paylaşımıyla gündem oldu. isim vermeden söylediği kelamlar başları karıştırdı. Toplumsal medyayı birbirine düşüren o paylaşım ise birçok takipçisinin merak konusu oldu.

Mert Ramazan Demir ve Mert Yazıcıoğlu’nu karıştıran Demet Akalın tarafını seçti!

Ünlü müzikçi Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Yalı Çapkını’nın başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir’in oyunculuğunu övmek isterken yanlış İsim kurbanı olmuştu. Mert Yazıcıoğlu’nu etiketleyen Ünlü müzikçi, tarafını seçti.

Esra Ezmeci’nin başörtülü paylaşımına tepki geldi! Ayasofya’dan paylaşım yapan psikoloğa…

Bilhassa bayan – erkek alakası üzerine verdiği tavsiyelerle sık sık gündem olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’nin Kadir Gecesi’nde yaptığı paylaşım toplumsal medyada Aka yankı oluşturdu. Ayasofya’ya giden ve oradan paylaşım yapan Ezmeci’nin paylaşımına yorum yağdı.

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci’nin doğum gününü böyle kutladı! Boşanacakları iddia edilen çift

Geçtiğimiz günlerde haklarında boşanma argümanları çıkan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden yeni paylaşımlar geldi. Bülent Şakrak yeni yaşını kutlayan eşinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla işte bu türlü kutladı.

Alişan’ı sinirlendiren paylaşım! Söylemediği sözlere karşı açtı ağzını yumdu gözünü

Son vakitlerde gündemden düşmeyen türkücü Alişan, toplumsal medya hesabı üzerinden kendisi hakkında yapılan paylaşıma ateş püskürdü. Alişan kendisinin söylemediği kelamları söylemiş üzere yapanlara açtı ağzını yumdu gözünü. Alişan’ın bu paylaşımı kısa müddette dikkat çekti.

Zeynep Koçak’tan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç ayrılığı sonrası göndermeli paylaşım!

Geçtiğimiz ağustos ayında görkemli bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir, Oğuzhan Koç çiftinden sekiz ay sonra üzen haber geldi. Çift sekiz ay süren evliliklerini bitirme kararı aldı. Oğuzhan Koç’un evvelden birliktelik yaşadığı Zeynep Koçak’ın ayrılık sonrası yaptığı paylaşım ise dikkat çekti.