saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Evleneceksen Gel’in Solmaz’ı yaptığı paylaşımla reaksiyon çekti! O denli bir latife yaptı ki…

Evleneceksen Gel’in Solmaz’ı yaptığı paylaşımla reaksiyon çekti! O denli bir latife yaptı ki…

admin admin -
30 0


Show TV’de yayınlanan ‘Evleneceksen Gel’ programıyla ünlenen bir vakitleri fenomen gelini “Solmaz Çiros”un yarıştan sonra aldığı kilolarla yaşadığı değişim nihayet periyotlarda gündemdeydi. Gelin adayı Solmaz, şimdilerde annesine yaptığı latife ile Tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bir vakitlerin fenomen evlilik programı ‘Evleneceksen Gel’ ile ismini duyurmayı başaran “Solmaz Çiros” program bitiminden sonra yaptırdığı estetikler ve aldığı kilolar ile gündemde kalmayı başardı. Toplumsal medyadaki paylaşımlarına sık sık yansılar gösteren takipçileri Çiros’u tanıyamadı. Gelin adayını görenler “Hemen kendini topla eski haline dön” yorumlarında bulundu. Geçirdiği değişim ile gündeme olan gelin adayı bu sefer de annesine yaptığı bir latifeyi toplumsal medya hesabından paylaşarak tekrar gündeme geldi.

Solmaz Çiros yeni hali

“REZİLLİKTEN ÖTEKİ BİR ŞEY DEĞİL!”

Sosyal medya hesabından yayınladığı görüntüde annesini Fazla özlediğini ve onu ziyarete geldiğini söyleyen Çiros, annesini meskende bulamayınca ona sürpriz bir latife hazırlamaya karar verdiği Anlatım etti. O anları “Anneme şaka” notuyla paylaşan gelin adayı, sokağa çıkarak elindeki unu annesinin hızı üfledi. Toplumsal medya kullanıcılarından Çiros’a reaksiyon yağdı. Kullanıcılar “Rezillikten Öbür bir şey değil”, “Yaşından başından utan”, “Yakışmadı”, “Anneye bu türlü latife yapılmaz” yorumlarında bulunarak yansılarını gösterdi.

Solmaz Çiros instagram paylaşımı

İşte Solmaz Çiros’un annesine yaptığı latife görüntüsü:

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir