Evidea en âlâ çay fincanı modelleri hangileri? 2022 En uygun çay fincanı modelleri ve fiyatları

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 02, 2022 Yorum Yok


Türk kültürünün en sevilen içeceği olan çayı bazıları ince belirli bardakta bazıları de fincanda içmeyi seviyor. Şayet siz “Çayın tadı fincanda içince çıkıyor” diyorsanız nihayet devirlerin parlayan yıldızı Evidea ile birbirinden şık ve hesaplı çay fincanı setlerine kolay kolay sahip olabilirsiniz. İşte her zevke hitap eden eserleriyle gönüllere taht kuran Evidea’nın en hoş çay fincanı setleri…

Sabah günün birinci ışıkları konutumuza dolarken memnunluk ve huzur dolu bir güne başlangıç yapmak için hoş bir kahvaltı masası kurmak birçok Vakit aradığımız Biricik şey oluyor. Puf puf kabarmış poğaçalar, çeşit çeşit reçeller ve her damak zevkine hitap eden peynirler derken sıcacık bir fincan çay mükellef bir kahvaltı sofrasının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Şayet siz de çaysız bir güne “hayır” diyemiyorsanız bu keyfinizi iki katına çıkaracak ayrıntılara Talih verebilirsiniz. Varlıklı Eser yelpazesiyle her zevke hitap eden Evidea ile birbirinden hoş çay fincanlarını kahvaltı sofralarınıza Konuk edebilirsiniz. Gelin, çay tutkunlarından tam not Meydan Evidea’nın en güzel çay fincanı modellerini Bir arada mercek altına alalım. 

2022 EN DÜZGÜN ÇAY FİNCANI MODELLERİ VE FİYATLARI

Keramika Stackable 12 Kesim Çay Fincan Seti

KERAMİKA STACKABLE ÇAY FİNCANI SETİ
249,90 TL
MALZEME: STONEWARE
ÖLÇÜ: 8 CM
HACİM: 180 ML
PARÇA SAYISI: 12 ( 6 adet BARDAK / 6 adet BARDAK ALTLIĞI)
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR

  • İster kahvaltı sofralarında lezzetli tatlara ister arkadaşlarla keyifli bir sohbete eşlik edecek olan Keramika Stackable Çay Fincanı Seti, şık bir çay sunumunun olmazsa olmazı haline gelecek. Şayet renkli ve göz Müşteri dizaynlara İlgi duyuyorsanız Keramika Stackable serisinde yer Meydan mavi, gri ve Kırmızı renkli çay fincan setleri tam size nazaran.

Tulu Porselen Bloom 12 Kesim Çay Fincan Seti

TULU PORSELEN BLOOM ÇAY FİNCANI SETİ
349,90 TL
GEREÇ: PORSELEN
ÖLÇÜ: 13 CM
HACİM: 175 ML
MODÜL SAYISI: 12 ( 6 adet BARDAK / 6 adet BARDAK ALTLIĞI)
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR
SU EMMEZ VE BAKTERİ BARINDIRMAZ
TAT VE KOKU BARINDIRMAZ

  • Mavinin asil ve ihtişamlı bir tonunu gözler önüne seren Tulu Bloom Çay Fincanı Seti, hem günlük kullanım hem de Özel günlerde sofralarınıza beğenilen bir nazar açısı sunacak. Bardak altlığında yer Meydan küçük çiçek desenleriyle Aka zevk toplayan bu çay fincanı seti Özellikle vakitsiz bir kesim arayanlar için epey ülkü.

Paşabahçe 95040 Aqua Çay Fincanı Seti

PAŞABAHÇE 95040 AQUA ÇAY FİNCANI SETİ
219,90 TL
MATERYAL: CAM
YÜKSEKLİK: 82.5 MM
AĞIZ ÇAPI: 82 MM
TABAN ÇAPI: 42 MM
HACİM: 225 ML
MODÜL SAYISI: 12 ( 6 adet BARDAK / 6 adet BARDAK ALTLIĞI)
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR

  • Cam dizaynları sevenlerin favorisi haline gelen Paşabahçe 95040 Aqua Çay Fincanı Seti, Özellikle kahvaltı sofralarında rahat bir kullanım imkanı tanıyor. Birinci Sınıf cam materyalden üretilen fincan seti, hiçbir halde solma ya da parlaklığını kaybetme üzere bir duruma müsaade vermiyor. 

Evaliza Poem Çay Fincan Seti

EVALİZA POEM ÇAY FİNCAN SETİ
329,90 TL
GEREÇ: PORSELEN
KESİM SAYISI: 12 ( 6 adet BARDAK / 6 adet BARDAK ALTLIĞI)
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR
UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM İÇİN ELDE YIKANMASI TAVSİYE EDİLİR

  • Zarif dizaynıyla sofralara şıklık katan Evaliza Poem Çay Fincanı Seti, soft rengi ve gold ayrıntılarıyla ön plana çıkıyor. Yüksek ısıya karşı sağlam gereciyle uzun yıllar rahat rahat kullanabileceğiniz bu çay fincan setini ister kendiniz kullanabilir ister hoş bir mesken ikramı olarak tercih edebilirsiniz. 

Paşabahçe 1002944 Vela Çay Fincanı Seti

PAŞABAHÇE 1002944 VELA KULPLU ÇAY FİNCANI SETİ
169,90 TL
MATERYAL: CAM
HACİM: 195 ML
KESİM SAYISI: 12 ( 6 adet BARDAK / 6 adet BARDAK ALTLIĞI)
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR

Yuvarlak tasarımı ve tutmaya Müsait Aka kulbuyla kolay kullanım imkanı tanıyan Paşabahçe 1002944 Vela Çay Fincanı Seti, çayını cam bardakta içmek isteyenlerin birinci tercihi haline geliyor. Birinci Sınıf cam materyal kullanılan bu fincan setiyle gününüzü güzelleştirecek çayın tadını her yudumda çıkarabilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir