Esra Ezmeci’nin başörtülü paylaşımına tepki geldi! Ayasofya’dan paylaşım yapan psikoloğa…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Özellikle bayan – erkek bağlantısı üzerine verdiği tavsiyelerle sık sık gündem olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’nin Kadir Gecesi’nde yaptığı paylaşım toplumsal medyada Aka yankı oluşturdu. Ayasofya’ya giden ve oradan paylaşım yapan Ezmeci’nin paylaşımına yorum yağdı.

Bir Devre Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı ile tanınan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, toplumsal medya hesabı üzerinden açtığı canlı yayınlarla, bağlantılar üzerine yaptığı paylaşımlarla ve katıldığı programlardaki alaka tavsiyeleriyle sık sık gündeme gelen isimlerden biri haline geldi. Kelamlarıyla gündeme gelen uzman psikolog artık de Kadir Gecesi‘nde Ayasofya‘dan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Esra Ezmeci

PAYLAŞIMI REAKSİYON TOPLADI!

Kadir Gecesi‘nde Ayasofya Camii‘ne giden Ezmeci toplumsal medya hesabından başörtülü bir paylaşımda bulundu. Ezmeci’nin elindeki Yasin-i Şerif dikkat çekerken, tırnaklarında oje bulunması, başörtüsünün altından saçlarının gözükmesi ve çok makyajlı olması ise kullanıcılardan reaksiyon topladı.

Esra Ezmeci Kadir Gecesi paylaşımı

Esra Ezmeci tepki

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Eda Ece’nin set halleri! Yasak Elma setinden keyifli anlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir