Tag

Oğlu

Tatlıcı’ların 3 milyar dolarlık miras krizi büyüyor: Kanlı bıçakla ölüm tehdidi!

Türkiye’nin en Güçlü 27’inci Amel insanı olan ve 14 Yıl Evvel vefat eden Mehmet Salih Tatlıcı’nın 3 milyar dolarlık miras hengamesinde yeni bir gelişme yaşandı. Dev mirasının Aka bir kısmına sahip olan ikinci eş Nurten Tatlıcı’nın üvey oğlu Mehmet Tatlıcı tarafından vefatla tehdit edildiği argüman edildi.

Mahmut Tuncer’den oğlu Umut Tuncer’e tam destek! “Oğluma kefilim”

Ünlü müzikçi Mahmut Tuncer, Beyaz Parti Aydın Milletvekili Adayı olan oğlu ümit Tuncer’e tam takviye olduğunu açıkladı. Aydın Söke’de Dizi gecesine dönen seçim çalışmasında Mahmut Tuncer, oğluma kefilim diyerek seçmenle bir ortaya geldi.

Özcan Deniz’in oğlu Kuzey 5 yaşına girdi! Baba oğulun mutluluğu sosyal medyayı salladı

Ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz’in Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey, 5 yaşına girdi. Oğlunun ıslak günü partisi için harekete geçen Ünlü oyuncunun şimal ile pozları toplumsal medyaya damga vurdu.

Nazan Öncel oğlunu evlendirdi, düğüne gidemedi! “Bize de bayram böyle geldi”

Ünlü müzikçi Nazan Öncel Amerika’da yaşayan oğlu Serkan Öncel’i evlendirdi. Lakin Öncel, oğlunun kıtalar ötesindeki düğününe katılamadı. Toplumsal medya hesabından “Bize de bayram bu türlü geldi” dedi.

Yemekteyiz’in birincisi Rahşan Suluhan oğlunun korkunç ölümüyle feryat etti!

Yemekteyiz programında birinci olan ve çektiği Yemek görüntüleriyle tanınan fenomen Rahşan Suluhan’ın ‘Yeşil Zeytinim’ dediği oğlu Selahattin Suluhan, tarihi Çamlıyayla Namrun Kalesi’nden düşerek hayatını kaybetti. Tasa haberle sarsılan Suluhan, gözyaşları içinde herkesten dua istedi.

Emre Altuğ sosyal medyadan oğlunu paylaştı Çağla Şıkel kayıtsız kalamadı!

Yalı Çapkını isimli dizide Orhan karakterine hayat veren Emre Altuğ, toplumsal medya hesabından oğlunun fotoğrafını paylaşınca olanlar oldu. Eski eşi Çağla Şıkel’in yorumu gündem oldu.

Perihan Savaş’ın mutlu günü! Savaş Zafer doğum gününde Melis Ketenci ile evlendi

Perihan Savaş’ın oğlu Cenk Zafer ile evlenecek olan Melis Ketenci, aile ve yakın dostlarının iştirakiyle dünya konutuna girdi. Doğum gününde evlenen Cenk Zafer ise o anları toplumsal medya hesabından yayınladı.

Kenan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu araba kullandı! Paylaşımıyla tepki topladı

Eski motosiklet yarışçısı olan Kenan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu lüks araba kullandı. Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlunun bu imajları toplumsal medyada reaksiyon topladı.