Müjde Ar’dan sevindiren haber! Babaanne olan ünlü ismin torunuyla ilk karesi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Yeşilçam’ın Ünlü isimlerinden Muştu Ar’dan sevindiren haber geldi. 2021 yılında kaybettiği kardeşi Mehtap Ar’ın oğlu Laf Ar baba oldu.

Yeşilçam‘ın aranan yüzlerinden biri olan oyuncu Müjde Ar‘ın kardeşi Mehtap Ar, yakalandığı akciğer kanseri sebebiyle 2021 yılında hayatını kaybetmişti. Kardeşinin acısıyla sarsılan Muştu Ar, kardeşinin vefatının akabinde Mehtap Ar’ın oğlu Söz Ar‘ı oğlu olarak benimsedi. Ar’ın oğlu üzere gördüğü Laf Ar baba oldu. 68 yaşındaki oyuncu Mesut haberi toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştığı kare ile duyurdu.

Müjde Ar Mehtap Ar Laf Ar

MÜJDE AR BABAANNE OLDU

Müjde Ar, baba olan Laf Ar’ın Defne ismini verdikleri kızı ile çekildiği kareyi toplumsal medya hesabından paylaştı. Muştu Ar’ın Laf Ar’ı oğlu olarak görmesinin üzerine Ünlü İsim hakkında babaanne oldu yorumları yapıldı.

Müjde Ar babaanne oldu

“KARDEŞİMİN MANGAL ÜZERE BİR YÜREĞİ VARDI”

Kız kardeşini kaybetmenin acısını yaşanan Muştu Ar, kardeşinin vefatının akabinde “O bizim her şeyimizdi, neşemizdi, kanımız, canımızdı… Üç ay Bir arada Fazla ağır bir süreç geçirdik. 8 Ocak’ta yattığından, vefat ettiği 10 Nisan’a kadar bize hiçbir şey hissettirmemeye çalıştı. Mangal üzere bir yüreği vardı benim kardeşimin. Oğlu üzülmesin, ben üzülmeyeyim diye en ağır durumda bile ‘Bir şeyim yok’ dedi. Bir gün içinde Tüm organları dayanamadı ve gece 03:20’de kaybettik. Doğal herkesin yakını için mevt Fazla çok Üzüntü ancak Mehtap o kadar renkli, o kadar sade, o kadar insancıl bir kişilikti ki… Onsuz bir hayata alışmak Fazla güç olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Mehtap Ar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir