İsmail Balaban’ın eşi İlayda Şeker’in başörtülü paylaşımı büyük beğeni topladı! “Çok yakışmış”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Survivor 2021 yılında şampiyonluğu kazanan başpehlivan İsmail Balaban’ın eşi İlayda Şeker’in Kandil’de yaptığı başörtülü paylaşıma zevk ve yorum yağdı.

Survivor 2021 sezonunda yarışan ve finalistlerin ortasından geçerek birinci olmayı başaran başpehlivan İsmail Balaban, kendisiyle birebir periyotta yarışan yarışmacı İlayda Şeker ile bir müddettir birliktelik yaşamıştı. Bu birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çift, 2022 yılının Kasım ayında şaşalı bir düğün ile dünya meskenine girdi. Kapadokya‘da yaptıkları birinci düğünün akabinde Antalya‘da da bir düğün yapan çift magazin dünyasının merak edilen ve toplumsal medya paylaşımları Aka İlgi gören çiftlerinden olmayı başardı. İlayda Şeker’in geçtiğimiz Kandil akşamında yaptığı paylaşım da Aka İlgi gördü.

İsmail Balaban ve İlayda Şeker

BAŞÖRTÜLÜ PAYLAŞIMI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Berat Kandili için paylaşım yapan Şeker’in paylaşımı dikkat çekti. “Allah dualarımızı kabul etsin inşallah” notuyla başörtülü halini paylaşan Şeker’in bu paylaşımını görenler “Çok yakışmış”, “Makyajın keşke daha az olsaydı”, “Ne güzelsin” yorumlarını yaptı.

İlayda Şeker paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Hoş Günler dizisinde…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir