Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu Burak Çelik’ten itiraf! “Sevgimi yansıtmada…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu Burak Çelik, hem oyunculuğu hem de güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde röportaj veren Çelik, ailesi ve kendi hakkında itiraflarda bulundu.

Ekran karşısına Ben Bu Cihana Sığmazan dizisi ile dönen Burak Çelik, oyunadığı Jean Luc rolüyle Aka zevk topluyor. Kendisi ve ailesi hakkında itiraflarda bulunan oyuncu, oynadığı karakterle kendini nasıl özleştirdiği hakkında da yorumlarda bulundu. “Aile kavramı olmayan biri canlandırdığınız karakter. Sizin tam karşıtınız değil mi?” sorusuna şaşıran yanıt veren Çelik, “Sevgimi yaşatma ve yansıtma konusunda cömertim” sözlerini kullandı.

Burak Çelik

“SEVGİMİ YANSITMADA CÖMERTİM”

Canlandırdığı Ira ile ortasındaki ahenkten bahseden Çelik, “Evet, kalabalık ve sevgi dolu bir ailede büyüdüm. Bu sebeple, sevgimi yaşatma ve yansıtma konusunda Cömert davranırım. Sevgi dolu bir ailede büyümenin bu noktada Fazla Aka değeri olduğunu görüyorum. Aile kavramını yaşayamamış birine hayat veriyorum. Bilmediği hislerin karşılığında insan, kendine bir nevi kapalı bir Meydan yaratıyor, kabuklaşıyor, sertleşiyor.” ifadelerini kullandı.

Burak Çelik ve ailesi

“İLK EŞİK AİLE”

Ailenin değerini vurgulayan oyuncu, “Öğrenilmiş hisleri yansıtmanın kolaylığı ile bilmediğin hislerin tanımı yapılamıyor. Bu sebeple, sevginin ne demek olduğunu öğrendiğimiz birinci eşik aile, bu mevzuda şanslı olduğumu hissediyorum.”

Ben Bu Cihana Sığmazam Burak Çelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Hoş Günler dizisinde…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir