Pelin Karahan iğne ipliğe döndü! Yeni imajı herkesi şaşırttı

Beslenme, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu nihayet günlerde verdiği kilolarla magazin gündemine bomba üzere düştü. nihayet hali toplumsal medyada Fazla konuşulan Karahan, saçlarını boyattı. 48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Toplumsal medyada Fazla İlgi gördü” açıklamasını yapmıştı. İşte Ünlü oyuncunun nihayet hali…

İki çocuk annesi olan hoş oyuncu Pelin Karahan bir müddettir ekranlardan Irak duruyor. Ortada spor yapmayı ihmal etmeyen Karahan verdiği kilolarla dikkat çekiyor. Karahan, nihayet olarak yeni imajı ile hayranlarının karşısına çıktı. Saç rengini değiştiren Ünlü oyuncunun yeni imajı yorum yağmuruna tutuldu.

Pelin karahan

KOYU RENGE BOYADI

Saç rengini yoğunlaştıran oyuncuya birçok toplumsal medya kullanıcısından yorum yağdı. Karahan’ın yeni imajı “Önceki de hoştu lakin bu daha genç göstermiş” yorumlarına neden oldu.

Kilo verdikten sonra fit bir Görünüm elde eden Pelin Karahan ALL Magazin mecmuasına renkli pozlar verdi.

pelin karahan

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir AVM çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Verdiği kilolarla İlgi odağı olan Ünlü oyuncu, fit imgesi nedeniyle toplumsal medyada Fazla sayıda bildiri ve yorum aldığını lisana getirdi.

pelin karahan nihayet hali

“ŞAŞIRDIM”

48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Toplumsal medyada Fazla İlgi gördü” açıklamasını yaptı.

pelin karahan 48 kiloya düştü

“48 KİLOYUM VE MUTLUYUM”

Karahan, “Ekranda hoş gözükmek için yani işim için kilo veriyorum. Kendimi bu formda daha uygun hissediyorum. 48 kiloyum ve mutluyum” dedi.

pelin karahan iğne ipliğe ddöndü

SIK SIK PAYLAŞIM YAPIYOR!

Diyet ve sporla istediği kiloya gelen Karahan, idman görüntülerini toplumsal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

pelin öztekin diyet

“KAR KIŞ DEMEDEN”

Karahan, bu Defa boks yaptığı anlara ilişkin imajları Instgram hesabında yayınlayarak isminden Laf ettirdi. Karahan boks yaptığı anları; “Kar kış demeden devam” notunu düştü.

pelin karahan nihayet hali

Çok sayıda toplumsal medya kullanıcısı tarafından ağır İlgi gören paylaşımda Karahan iltifat yağmuruna tutuldu.

YENİ BİÇİMİ Hadise OLDU!

Son periyotlarda verdiği kilolarla dikkat çeken Pelin Karahan, “Hayat biçimi haline geldi bu beslenme biçimim. Artık 48.5 kiloyum bunu müdafaam lazım, ketojenik beslenme yaptım. Hem işlevsel idman hem kick boks yaptım” demişti.

Verdiği kilolarla Bir arada şeklini da değiştiren Ünlü oyuncu, yeni halini toplumsal medya hesabından paylaştı.

pelin karahanın yeni imajı

Sarı saçlarını yoğunlaştıran Karahan, kuaförden çıkmadan poz verdi. Takipçilerini ikiye bölen Karahan’a “Sarıya Geri dön” yorumları yapıldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir