Yalı Çapkını dizisinde şoke eden ayrılık! “Yapımla anlaşmaya vararak…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Star TV’de OGM Pictures imzalı Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolü paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşandı. İbrahim karakterine hayat veren Cansu Fırıncı, üretimle muahedeye vardığını belirterek projeden çekildiğini duyurdu. İşte habere dair bütün detaylar…

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un bulunduğu nihayet vakitlerin fenomen dizisi Yalı Çapkını her Cuma ekranlara damgasını vuruyor. Konusu ve ehil oyunu takımıyla toplumsal medyada gündem olan diziden ayrılık kararı geldi. Halis Ağa’nın sürücüsü İbrahim karakterine hayat veren Cansu Fırıncı, projeden çekildi. Fırıncı, toplumsal medya hesabından birinci duyuruyu yaptı.

Cansu Fırıncı

“KARAKTERİ SONLANDIRMA KARARI ALDIK”

Instagram hesabından bir paylaşım yaparak üretim şirketiyle mutabakata vardıklarını söyleyen oyuncu, “Yalı Çapkını’nda canlandırdığım İbrahim karakterini üretimle muahedeye vararak sonlandırma kararı aldık. Dizinin reytingi bol, dönemleri uzun olsun. bütün takım arkadaşlarıma muvaffakiyetler dilerim. Yeni projelerde görüşmek üzere” dedi.

Cansu Fırıncı diziden ayrılma kararı aldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir’e Aka şok! Röportaj esnasında tanınmadı…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir