Perihan Savaş’ın mutlu günü! Savaş Zafer doğum gününde Melis Ketenci ile evlendi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 22, 2023 Yorum Yok

Perihan Savaş’ın oğlu Cenk Zafer ile evlenecek olan Melis Ketenci, aile ve yakın dostlarının iştirakiyle dünya konutuna girdi. Doğum gününde evlenen Cenk Zafer ise o anları toplumsal medya hesabından yayınladı.

Oyuncu Perihan Savaş, 1987’de kendisi üzere oyuncu Yılmaz Zafer ile nikah masasına oturmuş, bu evliliğinden Cenk isminde bir oğlu olmuştu. Lakin Yılmaz Zafer, 1995’te geçirdiği kalp krizi sebebiyle vefat etmişti. 

Perihan Cenk ile Yılmaz Zafer’in 28 yaşındaki oğlu, 2022’nin mayıs ayında Melis Ketenci ile evlilik yolunda birinci adımı atarak nişanlanmıştı. Türk örf ve adetlerini yerine getirmeyi ihmal etmeyen Melis Ketenci, aile ve yakın dostlarının iştirakiyle dün nikah masasına oturdu.

Melis Ketenci ve Savaş

DOĞUM GÜNÜNDE EVLENDİ

Ünlü oyuncu Perihan Cenk paylaşımıyla oğlunun doğum gününde evlendiğini şu sözlerle Anlatım etti: “Oğluşum ne hoş bir günde evleniyorsun âlâ ki doğmuşsun” Düğün fotoğraflarının paylaşımıyla da toplumsal medyada ağır İlgi gören ikili bir Fazla kutlama iletisi yağdı.

GÖSTERİŞTEN Irak BİR KINA GECESİ!

Savaş Zafer ile yakın vakitte nikah masasına oturmaya hazırlanan Ketenci, evvelki akşam kına gecesi yapmıştı.

Türk örf ve adetlerinin Biricik tek yerine getirildiği gecede Perihan Savaş, Melis Ketenci’nin eline kına yakıldığı anlarda altın takmıştı.

Ünlü oyuncu, bu anlarda çekilen fotoğrafı “Güzel kızım” diye paylaşırken, Melis Ketenci de geceden renkli kareleri “Kınayı getir aney” notuyla toplumsal medya hesabından yayınlamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKECEK GÖRÜNTÜ;

Nevşah Fidan Karamehmet’ten Farklı iddia! “Ateistlerin göğüs kafesinde soluk yok”​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir