MasterChef’te şok ayrılık! All Star öncesi Mehmet Şef programa veda etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 22, 2023 Yorum Yok

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemek yarışı MaterChef izleyicilerini üzecek haberi verdi. Argümanlara nazaran All Star kısmının önümüzdeki döneminde Mehmet Yalçınkaya’nın veda ettiği ileri sürüldü.

Türkiye’nin en Fazla izlenen müsabakalarından biri olan MasterChef, 2022 dönemi yeni sona ermişti. Müsabakanın final birincisi Metin Yavuz olurken izleyiciler de programın bitmesine bir epey üzgündü. Yeni dönem formatı hakkında bilgiler yavaş yavaş gelmeye başlarken şok sav ortaya atıldı. Heyet üyelerin sunumuyla Bir arada dikkatleri üzerine çeken Yemek müsabakası programında izleyicileri üzecek haber, “Haberport” isimli sitede verildi. MasterChef Türkiye’nin heyeti Mehmet Yalçınkaya‘nın programdan ayrıldığı sav edildi.

Mehmet Yalçınkaya

BU SEFER ELENEN MEHMET önder OLDU

MasterChef All Star öncesi ileri sürülen argümana nazaran, Mehmet Yalçınkaya’nın yaşadığı birtakım uyuşmazlıklar nedeniyle yeni dönemde yer almayacağı aktarıldı. Haberde yer Meydan bilgiye nazaran şef Mehmet Yalçınkaya, ağır Cazibe nedeniyle Özel hayatına vakit ayıramadığı ve fiyat konusunda da Sorun yaşadığı sebebiyle programdan çekildiği söylendi. Bu durumda yerine ise Ömür Akkor‘un geleceği söyleniyor.

Ömür Akkor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Nevşah Fidan Karamehmet’ten Enteresan iddia! “Ateistlerin göğüs kafesinde soluk yok”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir