saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Müzikler Bizi Söyler’de Fatih KısaparmBeyaz ve ailesi his seline kapıldı!

Müzikler Bizi Söyler’de Fatih KısaparmBeyaz ve ailesi his seline kapıldı!

admin admin -
31 0


Sevilen Müzik programlarındLahza bKocamLahza olLahza “Şarkılar Bizi Söyler”e konuk olLahza Fatih Kısaparmak, ailesiyle Bir arada duygusal anlar yaşadı. Türk Kamu müziğinin sevilen isimlerinden olLahza Kısaparmak, oğlu ile düet yaptı.

Fatih KısaparmBeyaz Müzikleri konseptiyle Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayLahza “Şarkılar Bizi Söyler” isimli müzik programı, 10. Yıl Marşı ile girAmel yaptıktLahza sonra duygusal anlar yaşattı. ProgrfakBeygir bu hafta, Laf müellifi ve yorumcu Fatih KısaparmBeyaz konuk olurken, birbirinden hoş müzikler seslendirdi.

kısaparmBeyaz ailesi

OĞLU SÜRPRİZ YAPTI

Programın sürprizi ise oğlu ile gelen Kısaparmak’ın oğlu KaLahza Kısaparmak’tı. Müzik albümü çıkarLahza oğluyla düet yapLahza Kısaparmak, gözyaşlarına Yargıç olamadı. Duygusal anların yaşandığı programda “Bu Adam Benim Babam” şarkısıyla izleyenlerin de duygusal anlar yaşadığı o dakikalar kameralMesafe yansıdı.

kısaparmBeyaz ailesi

EŞİ DE PROGRfakBeygir KATILDI

Programın ikinci sürprizi olarBeyaz da Kısaparmak’ın eşi Şebnem Kısaparmak’ın stüdyoya girmesiyle başladı. “Mor Salkımlı Sokak” isimli parçayı seslendiren KısaparmBeyaz çifti, eğlenceli dakikalMesafe imza attı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ:

Gökçe Bahadır söyledi eşi Buyruk ErIrk çaldı! Kalemi mikrofon yaparsa…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir