Tatlıcı’ların 3 milyar dolarlık miras krizi büyüyor: Kanlı bıçakla ölüm tehdidi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 20, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin en Varlıklı 27’inci Amel insanı olan ve 14 Yıl Evvel vefat eden Mehmet Salih Tatlıcı’nın 3 milyar dolarlık miras arbedesinde yeni bir gelişme yaşandı. Dev mirasının Aka bir kısmına sahip olan ikinci eş Nurten Tatlıcı’nın üvey oğlu Mehmet Tatlıcı tarafından vefatla tehdit edildiği sav edildi.

Türkiye’nin en Güçlü 27’nci Amel insanı olan Mehmet Salih Tatlıcı, 14 Yıl Evvel kanser tedavisi gördüğü Londra’da ömrünü yitirmişti. Gerisinde dev bir servet bırakan Tatlıcı’nın 3 milyar dolarlık mirasının Aka bir kısmı ikinci eşi Nurten Tatlıcı ile oğlu Uğur Tatlıcı’ya kaldığı tez edilmişti.

Mehmet Salih Tatlıcı

Miras için birbirlerine giren aile üyeleri yaklaşık 14 Yıl boyunca 100’e yakın şikayet ve dava talebinde bulundu.

Mehmet Salih Tatlıcı, Nurten Tatlıcı ve oğulları Uğur Tatlıcı

İddialara nazaran; üvey oğlu Mehmet Tatlıcı tarafından vefatla tehdit edilen Nurten Tatlıcı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak cürüm duyurusunda bulundu. Savcılığa sunulan şikâyet dilekçesine nazaran; Nurten Tatlıcı, siparişlerini alması için asistanını aradı ve Dünya K. kendi aracı arızalı olduğu için Nurten Tatlıcı’nın makam aracıyla siparişleri almak için bir alışveriş merkezine gitti.

Nurten Tatlıcı ve oğlu Uğur Tatlıcı

Siparişleri aldıktan sonra alışveriş merkezinin otoparkına giden Dünya K., aracın üzerinde kanlı karakterle Nurten Tatlıcı’nın evvelki ismi olan ‘Marika’ adının yazıldığını ve kan bulaşmış bir bıçak gördüğünü tez etti. Hemen soluğu mahkemede Meydan Nurten Tatlıcı’nin şikayet dilekçesinde “Müvekkil ve oğlunun can güvenliğinin sağlanmasını istiyoruz” tabirlerine verildi. 

Nurten Tatlıcı

KAYNAK: HÜRRİYET.COM.TR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sanatçı Şükriye Tutkun “Birlikte Türkiye’yiz” müziğini tanıttı! “Zalime dur diyeniz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir