Terminatör’ün yıldızı Arnold Schwarzenegger’den şaşırtan açıklama: Benim için bitti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 20, 2023 Yorum Yok

“Cehennem Melekleri”, “Batman ve Robin” ve “Komando” üzere sinemalarla tanınan Avusturya doğumlu Amerikalı oyuncu Arnold Schwarzenegger, ‘Terminatör’ün devam sinemalarıyla şaşırtan bir açıklamaya imza attı.

Dünya sinemasının en unutulmaz üretimlerinden biri olan “Terminatör” serisiyle yıldızı parlayan Arnold Schwarzenegger, geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Arnold Schwarzenegger

İlk üç Terminatör filminden övgü dolu sözlerle bahseden Schwarzenegger, nihayet 3 sinema hakkında Olumsuz değerlendirmelerde bulundu. “Terminatör serisi bitmedi. Benim için bitti.” diyen Ünlü yıldız, “Terminatör Laf konusu olduğunda dünyanın farklı bir temayla devam etmek istediği bildirisini aldım. Bu ileti yüksek sesle ve açıkça lisana getirildi. Birilerinin olağanüstü bir fikirle ortaya çıkması gerekiyor. İlk üç sinema şahaneydi. 4. sinemada vali olduğum için yer almadım. Sonra korkarım ki 5 (Genisys) ve 6 (Kara Kader) da başarılı olamadı. Bunu evvelce biliyorduk zira âlâ yazılmamışlardı.” şeklinde konuştu.

Arnold Schwarzenegger

Son Terminatör sineması olan ‘Dark Fate’in 122,6 milyon dolarlık mali kayba neden olması nedeniyle hayranlar Schwarzenegger’ın açıklamalarını haklı buldu. 

Arnold Schwarzenegger

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sanatçı Şükriye Tutkun “Birlikte Türkiye’yiz” müziğini tanıttı! “Zalime dur diyeniz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir