saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Mahmut Tuncer’den oğlu Umut Tuncer’e tam destek! “Oğluma kefilim”

Mahmut Tuncer’den oğlu Umut Tuncer’e tam destek! “Oğluma kefilim”

admin admin -
15 0

Ünlü müzikçi Mahmut Tuncer, Beyaz Parti Aydın Milletvekili Adayı olan oğlu ümit Tuncer’e tam dayanak olduğunu açıkladı. Aydın Söke’de Dizi gecesine dönen seçim çalışmasında Mahmut Tuncer, oğluma kefilim diyerek seçmenle bir ortaya geldi.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in oğlu Doç.Dr. Mehmet ümit Tuncer Beyaz Parti’den Milletvekili adayı oldu. ehil sanatçı Mahmut Tuncer’de Doçent ümit Tuncer’e takviye için Aydın’a geldi. meşhur türkücünün birinci durağı Söke oldu.

MAHMUT TUNCER’DEN OĞLUNA TAM DESTEK!

Sevilen sanatçı Mahmut Tuncer, oğlu ümit Tuncer ile Birlikte Söke’de seçmenle bir ortaya geldi. Mahmut Tuncer olur da müzik, türkü olmaz mı? Seçim çalışması bir anda Dizi gecesine dönüştü. Çiğ köfteler yoğruldu, mikrofonu eline Meydan Tuncer, kulakların pasını sildi. İştirakçiler çiğ köfte yerken Mahmut Tuncer, kendisiyle özdeşleşen türkülerini seslendirdi. Baba Tuncer, esprileriyle vatandaşları kahkahaya boğdu. İştirakçiler, sanatkarla Hatıra fotoğrafı çektirdi.

“OĞLUMA KEFİLİM”

Oğluna dayanak vermek için geldiğini Anlatım eden Tuncer, Aydın’daki hem şehrileriyle buluşmaktan duyduğu memnunluğu lisana getirdi. Beyaz Parti’nin Milletvekili adayı oğlu ümit Tuncer’e her Vakit kefil olduğunu vurgulayan Mahmut Tuncer, “Ben siyasetten anlamam. Siyaset insanın yaşadığı vaktin ta kendisidir. Fakat neyin güzel, neyin makûs, eğri, yanlışsız, yanlış ve daha da yanlış olduğunu görecek kadar başımız çalışıyor. Oğluma muhakkak istikamet göstermedim. Onun doğruları bulacağına inanıyordum. 29 yaşına kadar okudu, sonra devam edip doçent oldu. Profesör olmaya 1 yılı kalmışken bu tarafta devam etti. Boş da bir adam değil. Vakit vakit Yan yana geldik mi kimi şeyleri sabaha kadar tartıştığımız oluyor. Bakıyorum ağır basıyor. İngilizcesi sağlam, kendini pek yetiştirmiş. Ben ona sonuna kadar kefilim.” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir