saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. insan

insan

Beslenme

Uzmanlar uyardı: Deprem sonrası uyku sorunu yaşayanlar dikkat! Uyku hapı almak bunamayı…

admin
0 17

Kahramanmaraş merkezli yaşanan zelzele sonrasında, depremzedeler ve sarsıntısı irtibat araçlarından takip eden birçok insan zelzele korkusu nedeniyle uyku meseleleriyle karşı karşıya kalıyor. Ruhsal istikametten Olumsuz etkilendiğimiz bu devirde uyumak için tercih edilen uyku haplarının riski ise epeyce fazla. Uzmanlar zelzele sonrası uyku sorunu yaşayanlar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beslenme

Bitkisel hayat nedir, nasıl tanımlanır? Bitkisel hayattaki insan nasıl olur?

admin
0 21

Birçok şahıs tarafından merak edilen bahislerden biri de bitkisel hayattır. Tıp dünyasında ismini sıklıkla duyduğumuz bu terim aslında bir nevi “Beyin Ölümü” olarak da bilinmektedir. Pekala, Bitkisel hayat nedir, nasıl tanımlanır? Bitkisel hayattaki insan nasıl olur?

Beslenme

Merhamet ve Yardımlaşma Duygumuzu Zor Zamanlarda Nasıl Koruyabiliriz?

admin
0 23

Ruh Sıhhati Derneği Lideri Dr. Ömer Akgül, Kahramanmaraş merkezli yaşanılan zelzele sonrası ülke genelini etkileyen durum için “Merhamet ve Yardımlaşma Hissimizi güç Vakitlerde Nasıl Koruyabiliriz?” isimli yazıyı kaleme aldı.

Genel

Emine Erdoğan “Su Verimliliği Seferberliği” tanıtım toplantısına katıldı!

admin
0 27

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde tarım Ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Su Verimliliği Seferberliği’ tanıtım toplantısında su verimliliği ve kuraklık konuşuldu. Erdoğan, “Su vatandır inancıyla ve bir seferberlik ruhuyla geleceğimize Birlikte sahip çıkalım” dedi.

Genel

Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğünde Şule Yüksel Şenler Vakfı hizmet binası açıldı

admin
0 28

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eyüpsultan’daki Şule Yüksel Şenler Vakfı hizmet binasının açılış merasiminde yaptığı konuşmada yapıtları, kitapları, konferansları ve destansı uğraşıyla yakın tarihe silinmez izler bırakan Şule Yüksel Şenler’i rahmet ve hasretle yad ettiğini belirtti.

Genel

Ankara TBMM Başkanı Mustafa Şentop’tan Prens Harry’e tepki!

admin
0 20

TBMM Lideri Mustafa Şentop, İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak ailesini ve sarayı gaye Meydan Prens Harry’nin otobiyografik kitabı hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu. Spare isimli kitabında “Afganistan’da misyon yaptım. 25 kişiyi öldürdüm. Onları insan olarak görmüyordum” diyen Prens Harry’e reaksiyon gösteren Şentop, insan haklarının ehemmiyetine vurgu yaptı.