Tag

Güzel

7 aylık hamile Aslı Enver’den karnı burnunda poz! Kızına vereceği isim…

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. Bebeğinin cinsiyeti muhakkak olan 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu nihayet halini paylaştı. İşte Ebeveyn olmaya hazırlanan Enver’in nihayet hali..

Avrupa Yakası’nda kahvaltı nerede yapılır? Avrupa Yakası en iyi kahvaltıcılar 2023

Hafta sonlarına mana katan kahvaltılar, ailemiz ve sevdiklerimizle keyifli anlar yaşamanın en hoş yolu. İster deniz görünümünde ister yemyeşil tabiatta kahvaltının tadına varmak isterseniz size mükemmel tekliflerimiz var! Pekala Avrupa Yakasında kahvaltı nerede yapılır? İstanbul’da en güzel kahvaltı yerleri hangileridir? İşte karşılıklar…

Anneler Günü’nde ne hediye alınır? Anneler Günü’ne özel teknolojik hediye önerileri

Anneler Gününün gelişiyle annelerimizin yardımına koşacak birbirinden hoş ikramlarla onların yüzünü güldürebiliriz. hayat kalitesini yükseltecek ve küçük dokunuşlarla konforlu hissettirecek en Özel Armağan tekliflerini sizler için bir ortaya getirdik. Pekala Anneler Günü’nde ne İkram alınır? Foreo Bear ne işe fayda? Anneler Günü ikramları nelerdir? İşte ayrıntılar…

Müge Anlı, Rahmi Özkan üzerinden kadınlara gönderme yaptı! “Yine kandınız 2 tatlı söze”

Farklı olayların yaşandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında Yeniden ağızları Aleni bırakan bir Hadise yaşandı. Eşi ve kızını terk eden Ahmet Yenin’in bulunmaya çalıştığı programda hususla ilgili olarak Ünlü avukat Rahmi Özkan’ın yaptığı İzah dikkat çekti. Sunucu Müge Anlı ise Özkan’ın açıklaması üzerinden bayanlara göndermede bulundu.

7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı! Kızına vereceği isim…

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. Bebeğinin cinsiyeti aşikâr olan 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu nihayet halini paylaştı. İşte Ebeveyn olmaya hazırlanan Enver’in nihayet hali..

22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler ölüm haberini duyurdu!

22 yaşındaki genç oyuncu Sude Zülal Güler mevt haberini toplumsal medya hesabı üzerinden duyurdu. Bayrama buruk geçiren oyuncu Zülal Güler, “Ben bugün canımı, canımın en içini kaybettim” dedi.

Kadınlar Günü’nde nereye gidilir? Kadınlar Gününe özel günübirlik seyahat rotaları

Dünya Bayanlar Gününün gelişiyle sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz günü birlik seyahat rotaları oluşturabilirsiniz. Pekala bayanlar gününde nereye gidilir? Bayanlar Gününde gezilecek yerler nelerdir? Bayanlar Gününde İstanbul’da nereye gidilir? İşte Bayanlar Gününü manalı kılacak en hoş yerleri sizler için derledik.

Müge Anlı’ya canlı yayında altın bilezik geldi! Koluna takmaya çalışınca…

ATV ekranlarında rekor kıran Müge Anlı, programa gelen konuklarından birine gelen altın bileziği taktı. Daha sonrasında çıkarmak istemeyince canlı yayında gülme krizine neden oldu.

Kasım ayı çiçekleri nelerdir? Sonbahar mevsimi konut dekorasyonunda çiçek kullanımı

Evinizin dekorasyonunda çiçeklere yer vermeyi seviyor fakat soğuyan havalar nedeniyle bu sevginizden yoksun kalmaktan korkuyorsanız kasım ayı …