Müge Anlı’ya canlı yayında altın bilezik geldi! Koluna takmaya çalışınca…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında rekor kıran Müge Anlı, programa gelen konuklarından birine gelen altın bileziği taktı. Daha sonrasında çıkarmak istemeyince canlı yayında gülme krizine neden oldu.

Müge Anlı programında Değişik anlar yaşandı. Programda bir anda elindeki kutuyu açan Müge Anlı, içinden bilezik çıkardı. Kendisine gönderilen Armağan bileziği takan Müge Anlı, “Bak Öbür bir şey istesem olacakmış, beğendim ya burma bileziği, bak anında geldi.” dedi. Anlı, hediyeyi İstanbul’dan Esra isminde bir kişinin gönderdiğini söyledi.

“NE HOŞ İMİTASYONLARI VAR”

Bileziği takarken “Ya bak ne hoş bunların imitasyonları var, hem ‘aldın almadın’ olmaz. Kim çaldı, kim almadı falan… çok da güzel” diyen Müge Anlı, bileziği göstererek “Gayet hoş değil mi, bunun bir de yüzüğü var” şeklinde konuştu.

“BUNU BANA VERDİ YA GELİP BENDEN GERİ İSTEYEMEZ”

Programdaki Hayrettin Bey’e de sitem eden Anlı, “Eşlerinizin kolundaki bileziğe bulaşmayın” dedi. Hayrettin Beyefendi “Ben İkram aldım ona” formunda karşılık verince Müge Anlı ise bileziğini göstererek “Hediyeyse… Artık bunu bana Esra verdi değil mi? Ben tanımıyorum, Esracığım Fazla teşekkür ediyorum. Bakın tam burmaya benzemiyor mu? Hoş oldu. Bunu bana Esra verdi ya artık daha gelip benden Geri isteyemez, olmaz yani. O Vakit isteyecekse göndermeyecekti. Alınan İkram Geri verilmez.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir