saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kenan İmirzalıoğlu Milyoner yarışmasında sakız çiğneyen yarışmacıya öyle bir cevap verdi ki!

Kenan İmirzalıoğlu Milyoner yarışmasında sakız çiğneyen yarışmacıya öyle bir cevap verdi ki!

admin admin -
28 0

Dünya’da ve ülkemizde 7’den 70’e herkese hitap eden ve en tanınan bilgi yarışlarından biri olan “Kim Milyoner Olmak İster”in sunucu koltuğunda Kenan İmirzalıoğlu oturuyor. Müsabakanın evvelki akşam yayınlanan kısmında yaşanan Farklı anlar toplumsal medyada gündem oldu. Kenan İmirzalıoğlu müsabakada sakız çiğneyen yarışmacıya o denli bir yanıt verdi ki…

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunuculuğunu üstlendiği, ATV ekranlarında yayınlanan sevilen bilgi müsabakası programı “Kim Milyoner Olmak İster” geçtiğimiz akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi. Her kısmı ilgiyle takip edilen programın nihayet kısmında yaşanan Farklı anlar toplumsal medyanın gündemine oturdu. İzleyicilerin de reaksiyonunu çeken yarışmacıya bir reaksiyon de sunucu İmirzalıoğlu‘ndan geldi.

Kenan İmirzalıoğlu

YARIŞMADA SAKIZ ÇİĞNEYEN YARIŞMACI BÜYÜK REAKSİYON TOPLADI!

Yarışmaya katılan 19 yaşındaki Alper Duran Dinçer yarışta yaptığı hareketle reaksiyon çekti. Rahatlamak için müsabakaya ağzında sakız çiğneyerek katılan yarışmacıyı İmirzalıoğlu “Ağzında bir şey mi var?” sorusunu yönelterek ayrım etti. Rahatlamak için sakız çiğnediğini söyleyen yarışmacı imtihanlara da sakız çiğneyerek girdiğini Anlatım edince İmirzalıoğlu ve yarışmacı ortasında dikkat çeken diyaloglar ortaya çıktı.

Kim milyoner olmak ister müsabakasında sakız çiğneyen yarışmacı

VERDİĞİ YANITLA İZLEYENLERİ ADETA ÇILDIRTTI!

19 yaşındaki yarışmacı imtihanlarda da sakız çiğnediğini Anlatım edince, İmirzalıoğlu “Sınavlara tabi daha Öbür bir durum var. Orada gerilimini alıyor. Artık seyircilerimiz var” diyerek karşılık verdi. meşhur sunucunun bu ifadelerine “Onların da gerilimini alır belki” diyerek yanıt verince izleyenleri adeta çıldırttı.

Sakız çiğneyen yarışmacı yanıtıyla izleyenleri çıldırttı

“HOCALARIN KARŞISINDA SAKIZ ÇİĞNEYEBİLİYOR MUSUN?”

Yarışmacıya hocaların karşısında da sakız çiğneyip çiğneyemediğini soran Ünlü sunucu, yarışmacıdan hayır yanıtını alınca soğukkanlılığını koruyarak “Tabi, çeneye dayanaklı bir şey gelir” cevabıyla yansısını gösterdi.

“MİLYONLAR SENİ İZLİYOR RAHATSIZ HİSSETMİYOR MUSUN?”

Yarışmacı sakız çiğnemenin Japon kültüründe beğenilen karşılanmadığını Anlatım ederken İmirzalıoğlu’nun Türk kültüründe nasıl karşılandığı sorusuna “Bizim kültürde ortada üzere. Müsaade verenler var, vermeyenler var. Beşerler ikiye ayrılır. Derste sakız çiğnettirenler ve derste sakız çiğnettirmeyenler” diyerek Cevap verdi. Yarışmacının bu yanıtına Ünlü sunucu “Sen insanları o denli mi ayırdın? Milyonlarca insan seni izliyor ve onlara karşı sakız çiğniyorsun. Bundan Dolayı gerginlik yahut telaş hissetmiyorsun değil mi?” sorusunu yöneltti.

Kenan İmirzalıoğlu sakız çiğneyen yarışmacıya reaksiyon gösterdi

“ŞİŞİRİP PATLATMAYA KALKARSAN…”

Rahatsızlık duymadığını Anlatım eden yarışmacı “Size Sıkıntı oluşturmuyorsa çiğneyeceğim” diyerek karşılık verince İmirzalıoğlu “Bakalım. Şimdilik yeterli gidiyorsun. Şişirip patlatmaya kalkarsan ne olacak” karşılığıyla reaksiyonunu gösterdi.

İşte milyoner müsabakasında yaşanan o anlar:

YARIŞMADAN NE KADAR KAZANDI?

19 yaşındaki yarışmacı 3 joker hakkının hepsini kullanarak 2 Bin Türk Lirası ile müsabakadan ayrıldı.

Sakız çiğneyen yarışmacı ne kadar kazandı?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir