Esnaf lokantasından kovulan Mehmet Şef ilk kez konuştu! “Kurgu değildi”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programının Ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya, bir belgesel çekimi için gittiği esnaf lokantasından kovuldu. Yalçınkaya, olayın kurgu olmadığını toplumsal bir deney olduğunu söyledi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

MasterChef’te 5 yıldır heyet üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya, Exxen’de yayınlanacak belgesel için geçtiğimiz hafta bir esnaf lokantasında Yemek yedi. gizli kamerayla Bir arada esnaf lokantasının menüsünü Denetim eden Yalçınkaya, yemekleri Fazla yağlı bulduğunu yerin ustasına iletti. Tartışmaya Sebep olan diyaloğun sonunda ehil şef kendini kapıda buldu.

Tüm bu yaşananları kayıt altına Meydan Yalçınkaya, toplumsal medya gündeminde bomba tesiri oluşturmuştu. meşhur şef, olayın gerçek yüzüyle ilgili birinci Kez İzah yaptı.

Mehmet Yalçınkaya

“KURGU DEĞİL TOPLUMSAL DENEY”

Akşam’ın haberine nazaran; İmajlara yansıyanların kurgu olmadığını söyleyen Yalçınkaya, çekilen belgeselin bir toplumsal deney olduğunu vurguladı. Yalçınkaya, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Bu lokantalarda Ünlü biri olmanız size hiçbir imtiyaz sağlamıyor… Bir lokantaya girdim ve sipariş ettiğim yemeğin bittiğini görünce “Nereye geldik biz bu türlü, paramızla Yemek yiyemiyoruz” diyerek lokantanın sahibine sitem ettim. ehil da “Benim kurallarım var. Bu kurallara uymayan şahıs burada Yemek yiyemez” dedi. Bu üzere yerlerde kurallara uymadığın Vakit kovulursun. Bu toplumsal deneyde, esnaf lokantasındaki adap ve yolları yansıtmaya çalıştım. Olağan ki olayın Çabucak akabinde lokanta sahibine durumu açıkladı. Yıllardır sahip çıkılan bu bedellerin, bir toplumun pusulası olduğuna yürekten inanıyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir