Kadınlar Günü’nde nereye gidilir? Kadınlar Gününe özel günübirlik seyahat rotaları

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Dünya Bayanlar Gününün gelişiyle sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz günü birlik seyahat rotaları oluşturabilirsiniz. Pekala bayanlar gününde nereye gidilir? Bayanlar Gününde gezilecek yerler nelerdir? Bayanlar Gününde İstanbul’da nereye gidilir? İşte Bayanlar Gününü manalı kılacak en hoş yerleri sizler için derledik.

Her Yıl bütün dünyada Kıymetli bir yer edinen 8 Mart Dünya Bayanlar Gününde eşinizi, annenizi yahut kız kardeşinizi yanınıza alarak hoş vakitler geçirebileceğiniz aktivitelere Talih verebilirsiniz. İster birkaç günlük seyahat rotaları oluşturabilir ister günü birlik seyahatlerle şahane anlar biriktirebilirsiniz. Hayatınızdaki bayanlara değerli ve Özel hissettirecek bu planı oluşturmakta kararsızlık yaşıyorsanız size mükemmel tekliflerimiz var! Ülkemizin dört bir yanında bulunan tabiat mükemmelleri ve tarihi hoşluklar ortasından ferdî zevklerinize Müsait seçimler yapabilirsiniz. Gelin, bayanlar gününüzü güzelleştirecek en hoş yerleri Birlikte adım adım keşfedelim.

KADINLAR GÜNÜNDE NEREYE GİDİLİR?

  • ADALAR

Adalar

Adalar, günübirlik seyahat rotası denildiğinde birinci akla gelen yerdir. Şayet İstanbul ve Etraf vilayetlerde yaşıyorsanız Adalar’a gidip tarihi ve nostaljik bir gün geçirebilirsiniz. Bilhassa bahar mevsiminin birinci ayı olan martta Adalar’ın masmavi ve yemyeşil dokusuna hayran kalmamak Mümkün değil!

  • GÖKÇETEPE

Gökçetepe Tabiat Parkı

Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan Gökçetepe Tabiat Parkı, Edirne ve Etraf vilayetlerinde ikamet edenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Tabiatın zenginliğini gözler önüne seren Gökçetepe’de dilerseniz kamp yapabilir ya da piknik sofraları kurabilirsiniz. Göz Müşteri görünümüyle dikkatleri üzerine çeken Gökçetepe Tabiat Parkı fotoğrafçılıkla ilgilenenler için de Fazla hoş bir yerdir. 

  • CUMALIKIZIK

CUMALIKIZIK

Bursa’nın epeyce ünlü olan ilçelerinden Cumalıkızık, Bursa ve etrafında gidilebilecek İdeal noktalardandır. Bir periyoda damga vuran Kınalı Kar dizisinin de çekildiği bu yerde otantik bir seyahate kucak açabilirsiniz. Osmanlı’nın erken Devre sivil mimari örneklerine konut sahipliği yapan köyde 250’den Çok mesken bulunuyor. Şayet burayı gelmeyi düşünürseniz kesinlikle Lokal lezzetleri denemeyi unutmayın.

  • BOZCAADA

Bozcaada

Çanakkale ilçesi Bozcaada, Ufak bir balıkçı kasabası olarak otantik havasını da içerisinde barındırıyor. Çanakkale ve Etraf vilayetlerde yaşıyorsanız, günübirlik Bozcaada’ya gelerek denizin mis üzere kokusuna şahitlik edebilirsiniz. Kentin merkezinde yer Meydan iki katlı taş ve ahşap cumbalı konutların Yargıç olduğu Bozcaada’da eşsiz fotoğraflar çekilebilirsiniz.

  • YEDİGÖLLER

Yedigöller ulusal Parkı

Sadece Bolu ve Etraf vilayetlerden değil ülkenin dört bir yanından geniş bir turist kaynağına sahip olan Yedigöller ulusal Parkı, günübirlik olarak gidilebilecek tabiat rotalarındandır. Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl olarak 7 gölden oluşan Yedigöller, ülkemizin en hoş karışık doğal ormanlarına sahiptir. Şayet Yedigöller ulusal Parkına gelmeyi düşünürseniz kesinlikle Kapankaya görünüm Seyir Yeri’ne çıkarak tabiatın bütün ihtişamının ayaklarınızın altına serilmesine müsaade verin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir