5 aylık hamile olan Ak Parti seçmenine darp girişimi! Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 15, 2023 Yorum Yok

Ak Parti seçmeni olan bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin bir parçayı dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve atak teşebbüsüne maruz kalan Murat A., o anları anbean toplumsal medya hesabından paylaşarak yardım davetinde bulundu.

Türkiye’nin dört bir yanında milyonlarca vatandaş, yüzyılın en Değerli seçimlerinde yeni Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekillerini belirlemek üzere evvelki gün sandık başına koştu. oy Eda süreçlerinin nihayet bulmasının akabinde kimi vatandaşlar, sokaklara dökülürken iki vatandaş ortasında yaşanan müthiş Hadise toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. 

5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık çocuğuyla şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin bir parçayı dinleyen bir vatandaş, müzik seçiminden Dolayı darp edilmeye çalışıldı. Yaşananları anbean toplumsal medya hesabından paylaşan mağdur vatandaş, “Uğur Işılak dinlediğim için araçta 18 aylık kızım ve 5 aylık Hamile eşim varken araca bira şişeleri ile saldırdılar. Küfürler, hakaretler ve tehditlerde bulundular. Lütfen sesimin çıkmasına yardım edin” diyerek davette bulundu. Görüntüde yer Meydan imgelerde ise alkol Meydan şahsın, aileyi durdurduğu ve küfürler savurarak “Polisi de Uzaklık ne olacak” formunda çıkıştığı telefon kamerasına yansıdı. 5 aylık Hamile eşin ise o anda eşine ağlayarak “Haklı olduğun halde haksız duruma düşme. Çocuğumuzu düşün. Elini ayağını öpeyim.” diyerek akıttığı gözyaşları toplumsal medya kullanıcılarını sıkıntıdan çıkardı. Beyaz Parti seçmeni oldukları gerekçesiyle hem hakaret hem de şiddete maruz kalan çiftin yaşadığı dehşetli anlar toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir