Begüm Polat Erdoğan’ı destekliyorum dedi linç yedi! Süleyman Soylu’dan sanatçıya destek geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 12, 2023 Yorum Yok

Tiktok fenomeni ve müzikçi Begüm Polat, 14 Mayıs seçimleri öncesi kararının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olacağını Aleni bir tabirle belirtmesinin akabinde muhalif kanaldan linç yediğini belirtti. Polat yaşadıklarından Dolayı Süleyman Soylu’dan takviye aldığını toplumsal medya hesabından belirtti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü isimlerden ‘Recep Tayyip Erdoğan’ dayanağı geldikçe muhalif güruh linç teşebbüslerine ivme kazandırdı. ‘Özgürlük naraları’ atanların kendi görüşleri dışında Öbür fikirlere sahip olan insanlara hürmet göstermediklerini belirten müzikçi Begüm Polat, toplumsal medya hesabından yayımladığı görüntüyle ateş püskürdü. 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini belirten Polat, muhalifler tarafından hakarete uğradığını ve hakkında linç kampanyasının başlatıldığını belirtti. Öte yandan Laf konusu sebepten Dolayı şahsına yapılan hücumların muhalif kanaldan kimsenin kınamadığını Anlatım etti.

Sanatçı, yaşadıklarını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya anlattı. O anları toplumsal medya hesabından paylaşan Polat, Soylu’nun “Kimse bu ülkede bir bayana hele ki bir sanatkara ziyan veremez, yıpratamaz. Buradayız.” dediğini ve yardımcılarına talimat verdiğini aktardı.

“YAŞADIĞIM KUVVETLİ SÜREÇTE YANIMDA OLMALARI BENİ İNANÇTA HİSSETTİRDİ”

Polat, yaşadığı anlara dair şu halde paylaşım yaptı:

“Bu saldırgan tutumunuz hiç bir biçimde kabul edilemez. Kendimi nihayet Kez net bir biçimde Anlatım ediyorum. Kim ne anlamak isterse anlasın! Bir bayan olarak aylardır şahsıma yapılanın yanlış olduğunu haykırdım. Sanattan olsun, siyasetten olsun muhalefetten bir şahıs bile bir bayan olarak şahsıma yapılan akınlara karşı yanlıştır demedi. Bir bireyden takviye görmedim. Hatta Artvin’de bir yer sahne mi iptal etti. Burayı basarlar diye göz dağı verdi. Lafa gelince bayan hakları diyen beşerler bilakis ağızlarının suyu büyük aka vücudum hakkında hakaretler yaptı ve beni taciz etti. Tehditler de uğraşı.

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı Sayın @rterdogan’ın öncülük ettiği yerli ve ulusal projeleri beğendiğimi söyledim diye bu ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret etmedim diye terörist muamelesi görmem hakikat mu? Bir bayanı, bir insanı, bir sanatçıyı niyetinden Dolayı tehdit etmek midir demokrasi? Ne yapmalıydım? Sizlerin gözünde haklarımı savunmanız için bu ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret mi etmeliydim? Sizlerin doğrusu bu muydu? Kadınlık onurumu ayaklar altına almak için elinizden her geleni yaptınız. Eminim sizlerin içerisinde şahsıma yapılan bu yanlış durumun farkında olan milyonlar var. Sayın  @suleyman_soylu’ya yaşadığımı anlattığımda; “Kimse bu ülkede bir bayana hele ki bir sanatkara ziyan veremez, yıpratamaz. Buradayız.” dedi ve Çabucak talimat verdi. İlgilendi. Sahiden bir bayan olarak Fazla duygulandım. çok teşekkür ederim. Sözlerle Anlatım edemiyorum kendimi… güvenlik güçlerimize ve devletimize Fazla teşekkür ediyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir