Özcan Deniz, TOGG’la sahneye çıktı! Bakan Varank co-pilotluk yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 12, 2023 Yorum Yok

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen ‘Bursa’da Aka Buluşma’ konserinde Özcan Deniz, yapılan Özel bir rampa sayesinde yerli araba Togg’la sahneye çıktı. O anlar, Tarkan’ın sahneye asansörle çıkışına atıf olarak “Artık asansör evresi bitti TOGG sahneye çıktı” dedirtti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından, Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde ‘Bursa’da Aka Buluşma’ konseri düzenlendi. İlginin ağır olduğu konserde Özcan Deniz ve Derya Uluğ çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu seyircilere unutulmaz bir konser verdi. Konserin İlgi odağı Anadolu rengi Togg T10X oldu.

SAHNEYE TOGG İLE ÇIKTI!

Özcan Deniz’in kullandığı Anadolu Togg, Özel bir rampa ile sahneye çıkartıldı. Deniz’e, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank co-pilotluk yaptı. Seyircilerin ağır alkışı karşısında Bakan Mustafa Varank ile Özcan Deniz konseri izleyenleri selamladı. Aktiflikte Teknofest montu giyen Bakan Varank, ‘Hoş geldiniz’ dediği gençlere, ‘Teknofest gençliği burada mı?’ diye sordu. Bakan Varank, ‘Gençler adına’ Özcan Deniz’e Kırmızı renkli Teknofest montu İkram etti. Özcan Deniz ise Togg tecrübesiyle ilgili olarak “Şahane bir his. Tüm mühendislere, Tüm emeği geçenlere sizler ismine teşekkür ediyorum” dedi.

BAKAN VARANK: BURSA YÜZYILINDA DAİMA birlikte OLACAĞIZ!

Aynı vakitte Beyaz Parti Bursa 2’nci Bölge 1’inci Dizi Milletvekili adayı olan Bakan Varank yaptığı selamlama konuşmasında, gerçekleştirdikleri Aka Bursa Buluşması’nda, coşkunun Fazla hoş olduğunu belirterek, “Önümüzdeki günlerde genç kardeşlerimizle, bayanlarla, Bursalı hemşehrilerimizle Türkiye Yüzyılı’nda, Bursa yüzyılında daima birlikte olacağız” dedi.

BAKAN VARANK KONSERİ EŞİYLE İZLEDİ!

Özcan Deniz, ‘Zorun Ne Benle Aşk’ isimli müziğiyle başladığı konserinde Bursalılara keyifli bir gece yaşattı. Bakan Varank, eşi Esra Varank ile Birlikte seyircilerin ortasında konseri takip etti. Konser sırasında Togg da sahnede kalmaya devam etti. Derya Uluğ konseri öncesinde de Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, Bursalıları selamladı. Büyükşehir Belediye Lideri Aktaş, her Yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Gençlik Haftası’nda gençlerle buluştuklarını söyleyerek “Bursalılar, o kadar Fazla sevdi ki geçen sene olduğu üzere bu sene de Derya Uluğ Hanımefendi bizlerle birlikte. Gençlik Haftasını bu Yıl coşku içinde karşılıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir